Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért pisilhetek ilyen sötétet...

Miért pisilhetek ilyen sötétet? 32 hetes vagyok és nagyon sötét inkább olyan se nem piros se nem sárga, de sötét. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem fáztál fel? Iszol eleget? Nem fáztál meg kaptál el valami fertőzést? Nem nyomja, rugdossa nagyon a pici a holyagod?

Ezektől majd mindtől lehet...

Keresd fel a dokid...

Boldog babázást

2009. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a terhes vitaminok is okozhatják a vizelet elszíneződését
2009. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de van amikor nagyon nyomja a hólyagot.Gondolod,hogy ettől lehet?Mert nem vagyok se megfázva sem pedig felfázva.
2009. jan. 5. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem vizeletet kellett bevinnem! és ott volt egy kismama,akinek nagyon sárga volt a vizelete,és azt mondták,hogy nem iszik eleget! igyál akkor is,ha nem kell,mert az tisztítja a vizeletet!!!
2009. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia amióta az eszemet tudom, nekem is sötét a vizeletem. orvosok nem szóltak soha, így én sem foglalkozok vele.


2 gyerekes.

2009. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amúgy igen elég keveset iszom.
2009. jan. 6. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!