Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen tojásfehérjés váladék...

Terhesen tojásfehérjés váladék normális?

Figyelt kérdés

Pár napja olyan peteéréskori érzés volt a hasamban, és most egy darab tojásfehérjés váladékot, amiben fehér "cafatok" is voltak, találtam a bugyimon. Szaga nincs és nem is viszket. Elnézést a részletezésért, de valahogy le kellett írnom.

Jelent valami problémát ez a váladék és hasfájás?


2009. jan. 6. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem nem baj,nekem is volt hasonló megnézte a doki és azt mondta normális, nincs benne baci. De már előtte mondta,h. ilyenkor több a mennyisége a folyásnak de azért megnézi.


35 hetes kismama

2009. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 15 hetes vagyok, általában nem szoktam aggódni. Nekem az elejétől kezdve több a folyásom, mint azelőtt, de nem is kérdeztem az orvost, mert nem büdös, és nem is viszket.

Gondolom ez természetes ilyenkor. De alapjában véve tényleg nem szoktam semmit túldramatizálni.

2009. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!