Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIlyen és mennyi gyümölcsöt...

MIlyen és mennyi gyümölcsöt esztek mostanábaN?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Körtét, almát, szőlőt, sütőtököt, banánt, narancsot, mandarint, kivit, konzerv őszibarackot, bébiételes szilvát, fagyasztott meggyet-ezt banánnal szoktam keverni, gesztenyét meggyel (ezt már régen adtam, veszek is, azt hiszem)

Tízóraira és uzsonnára kap gyümölcsöt. Ha evett belőle rendesen, akkor kap utána kekszet is. 2 éves múlt egy hete.

2010. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj, most vettem észre, hogy terhesség témakör... ezt jól benéztem :))))))) Bocsi. De a gyümölcsök sora állna, ha most lennék terhes és nem lenne terhességi cukrom :))))
2010. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én elég sok gyümölcsöt eszek megint, mint az első 3 hónapban. Most szőllő, banán, alma, körte, mirelit erdeigyümölcs,mandarin.

36 km

2010. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alma, grapefruit, narancs, mandarin, tegnap szemeztem a kivivel, de drága volt.
2010. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mandarin - legalább fél kiló egy nap, egy-egy szem alma, banán (a székelés miatt sajna kevés), narancs, körte, aszalt szilva, mazsola
2010. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most leginkább az almát. De mondta a dokim, hogy délután 4 után már azt se, mert sok benne a cukor, és hízlal. :(
2010. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Almát, sült gesztenyét, sült tököt, körtét, szilvát, ilyesmit.

Banánt, szőlőt, aszalt gyümölcsöt, befőttet egyáltalán nem mert nem lehet a magas cukortartalmuk miatt.

2010. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is sok gyümölcsöt eszem, banánt, almát, körtét, mandarint, narancsot, kivit, mangót, datolyaszilvát, fügét, gránátalmát. Én a terhesség előtt is sok gyümölcsöt ettem, mert nagyon szeretem.
2010. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!