Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai anyukák szülés után...

Angliai anyukák szülés után mennyit kell a kórházban tölteni ha minden rendben van a babával és veled is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

szia bocs hogy belekérdezek de nektek kint ilyeneket nem mond el senki? Nincs védőnő vagy egyáltalán kihez fordulhattok? Csak mert itt olyan sok kérdést olvastam hogy Angliában igy meg ugy és senki nem tud semit...

Bocs az offért csak kíváncsi vagyok! Köszi ha válaszolsz!

2010. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo 1 napig voltam korhazba a babamal, utana haza engedtek minket. Minden rendben volt velunk.


Kedves valaszolo nem nagyon mondanak itt semmit, kicsit mas az orvosi ellatas errefele.

2010. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kedves előző: köszi hogy válaszoltál az ember azt gondolná körbe vagytok ugrálva mert hogy "Anglia" ezek szerint nem....
2010. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! En csaszarral szultem, a harmadik napon mar hazamehettem. Ugy tudom, hogy ha valaki rendesen szul es reggel, akkor este mar hazamehet, ha nincs semmi gond, ha delutan/este szul, akkor masnap hazamehet, ha nincs gond.
2010. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Első hát tényleg nem vagyunk körbeugrálva!
2010. nov. 4. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Tudomasom szerint 6 orat kell benttolteni, de azert szereti, ha legalabb 1 ejszakat bent van a kismama a babaval.

Egyaltalan nem vagyunk korbeugralva.

Magyarorszagon mindenki panaszkodik az orvosi ellatasra.

Itt 2 uh van es a vedonoi talakozasok es egyetlen egyszer sem vizsgalnak meg....tehat otthon nincs ok a panaszra!!

2010. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!