Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy valószínűséggel a babám...

Nagy valószínűséggel a babám áprilisban születik. Miben hozzam haza? Vegyek neki overállt, ha esetleg hűvös idő lesz?

Figyelt kérdés
Április20-21-re vagyok kiírva. Annyira szeszélyes ilyenkor még az időjárás, hogy teljesen tanácstalan vagyok a ruhával kapcsolatban. Autóval fogjuk hazavinni, kb: fél óra az út.
2009. jan. 9. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly március végén szültem, és összesen kb. 4-szer adtam rá overált. Szerintem ne vegyél, inkább vegyél egy bélelt nadrágot, és egy kabátot. Azt jobban ki fogod tudni használni. Meg vegyél egy vastagabb takarót, amit a kocsiban fogsz hadsználni. Nekem például a lábysákot sem kellett tavaly feltenni a kocsira.
2009. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám valószínű Március közepén születik majd.Én is veszek egy kis overált,szerintem azért is praktikus mert így bele tudjuk könnyen rakni a biztonsági autóülésbe.És tuti nem fázik meg!A kapucnija miatt is jó,a fejecskéjét is védi.
2009. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek elég csak body, rugi, sapka, és overáll?
2009. jan. 9. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! A kislányom tavaly április 15.-én született. Amibe hazahoztuk: hosszú ujjú body, kantáros polár rugi kardigánnal, sapka, egy polár pokróccal bebugyoláltuk és a babahordóra vettünk egy esővédőt, ami kiválóan védett a széltől, míg a kocsihoz értünk. A kocsi sem tudott kihűlni, mert a hazaadás előtt nem sokkal jött a férjem. Amikor hazaértünk, esővédő rá, úgy tettük meg az utolsó 30 m-t.

Mi nem vettünk neki overált, mert én tök fölöslegesnek tartottam. Nem is kellett volna.

2009. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jan. 9. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges az overáll április végére. Jó esetben akkor már mi sem hordunk kabátot. Nem kell túlöltöztetni a babát! Inkább vegyél neki bélelt rugi, bélelt kardigánt, kis takarót neki, azt még tudod utána használni!! Overállért meg valószínű feleslegesen futkosol, meg költesz rá!
2009. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!