Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes labor eredményeteket...

36 hetes labor eredményeteket leírnátok nekem? Menniyre elfogadható a magas WBC, így a végén? (a csillagosokra lennék kiváncsi, vizeletnél is)

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz csak a dokim és már az előző leleten is magas volt a wbc, most még magasabb, akkor nem csinált semmit, de kiváncsi vagyok hogy másnak mit mondtak. A vérképen ez az egy értékem lett csillagos a, a vizeletben meg hemoglobin van, 6-8 vvt, kis genny.A cukor határértéken bellüli, de kicsit magasabb mint eddig.

És nekem nem néztek toxémiát sem azt mikor szokták, és melyik értéket kell nézni?

36+2 km


2010. nov. 9. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi csak az utolsó felére tudok válszolni a kérdésednek.

A terhességi toxémia, elsődleges tünetei

Legfontosabb tünetei:

1. Magas vérnyomás.

2. Fehérjevizelés.

3. Testszerte megjelenő vizenyő.

4. Fokozódó lepénykeringési elégtelenség.

A WBC-t most így hirtelen nem tudom...mit jelet.

2010. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a WBC Fehérvérsejt a vérben.
2010. nov. 9. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a WBC (fehérvérsejt) terhesség alatt normális, ha emelkedett.
2010. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy terhesség alatt nem baj ha emelkedett, de 4-10 a ref tartomány , nekem meg 19 lett. Volt valaki akinek ilyen magas volt?
2010. nov. 9. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!