Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Találkozotatok már ilyennel?...

Találkozotatok már ilyennel? Plexus chorieidus cysta a baba buksijában és és határérték közeli ( alsót épp meghaladó) afp-m van.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

az utóbbival igen, ha elérte a határértéket, akkor tökéletes.

erről a cysta-ról nem tudok sokat, bár olvastam, hogy másnak is volt (nem biztos, hogy ez a fajta), de felszívódott.

2010. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam fejecskéjében a 18-20 hetes ultrahangon vették észre a cisztát, ráadásul vesetágulatot is találtak nála, így el kellett végeztetni a kromoszómavizsálatot, hogy nincs-e baj. De semmi probléma nem volt, mint ahogy másoknál sem, akikkel együtt voltam, és a ciszta is felszívódott a 26. hétre. Nem lesz baj, nyugodj meg!
2010. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok: vese tágulat nekünk is van, állítólag elég gyakori, főleg fiúknál.
2010. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden rendben veletek? Ugye teljesen egészségesen született a baba?
2013. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!