Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg 5 hetesen,6 naposan...

Elvileg 5 hetesen,6 naposan 2,5 mm embriomeret megfelelo?

Figyelt kérdés
Mindenutt tobbet olvasok, de mindent rendben talalt az orvos. Ezt a meretet nem is irta ra a vizsgalati papiromra, csak nekem mondta. Amugy "uszkalt" is a pici. Csak ez a 2,5 mm nem hagy nyugodni. Kell aggodnom?
2009. jan. 9. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lenyúlták egy alkalommal a legelső uh leletem, de ha jól emlékszem, nekem is hasonlóak voltak a méretek ebben az időben. Ha a doki mindent rendben talált, akkor miért aggódsz? Csak nyugi!

19 hetes kismami

2009. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mindent rendbe talált a doki akkor ne aggódj egyébként ilyenkor még csak a petezsák méretét szokták megmondani
2009. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt egy táblázat, nézd meg. Ebből mindig tudod követni. Kb.

De ha a doki mindent rendben talált, akkor minek aggódsz, azzal csak ártasz a babának. Nyugalom, csak pozitívan.

2009. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A másik meg az, hogy ilyen korán még egyáltalán nem lehet megállapítani, hogy tényleg ez a terhességi korod-e. Lehetnek hetes eltérések is akár. És ilyenkor még tényleg csak petezsákot szokták látni. Nem értem, hogy láthattad, hogy úszkált a pici. Nem lehet, hogy idősebb terhes vagy? A szikhólyag méretét is szokták mondani, lehet, hogy az a 2,5 mm.
2009. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetes vagyok, még nem tudom hány napos. Hétfőn 5 mm-es volt a petezsákom, pénteken 8 mm-es. A babát nekem még nem látták. Két hét múlva kell visszamennem. Remélem ott lesz:)
2009. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!