Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 5 pozítiv tesztet végeztem...

Már 5 pozítiv tesztet végeztem, ugye nincs álpozítiv eredmény? Tegnap óta kevés barna folyásom van, de a színe nem olyan mint az alvadt véré, hanem sötétebb. Ugye nincs semmi baj?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem az SZTK-ba és mondanom sem kell, nagyon mérges lettem. Meg sem vizsgált az orvos, azt mondta, hogy a teszt biztos téved, és azért barnázok, mert meg fog jönni. Nem akartam hinni a fülemnek. Szerintetk mi lehet velem?Volt már valaki hasonló helyzetben.
2009. jan. 10. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz. S ha nem akar megvizsgálni harcold ki.
2009. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem is volt egy pici barnám, meg fájt is a hasam, mint mikor tényleg megjön. Aztán mikor hiába vártam a havim, akkor teszteltem. Engem is majdnem kiröhögött a doki, hogy egy hetet késik, mit akarok, de én éreztem...:)Rá egy hétre egy másik doki már petezsákot látott az uh-n, azóta pedig már 6 hetes kismama vagyok, élő 7 mm-es embrióval!

Szóval, ha te úgy érzed, hogy terhes vagy, akkor az úgy is van! Vagy ha meg akarod magad nyugtatni, menj el egy másik dokihoz!

2009. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat.

Nekem most szerdán kellett volna megjönnie, de nem jött, aminek örülök is. Lehet mér korán teszteltem?

2009. jan. 10. 09:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek magánra, remélem nincs semmi komoly.
2009. jan. 10. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem teszteltél korán, de ilyen korai terhességet még nem tud tapintani az orvos és az ultrahangon is csak megvastagodott nyálkahártyát látna. Az a sötét barna folyás azért nem normális dolog. Én elmennék a helyedben egy másik dokihoz, esetleg egy kórház ügyeletére.
2009. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 teszt nem téved!!! Kis barnázás előfordul,mert emlékszik a mensire a szervezet! Keress egy megbízható orvost,ha lehet ne a sintér sztk-ba! És pihenj sokat,és ne idegeskedj!! Sok sikert! És boldog babavárást!! :)

Én is ilyen cipőben jártam!

2009. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

És neked is volt barnázás? Elmúlt?

Nem késő, hogy csak hétfőre tudott fogadni az orvos?

Bocsi, hogy ilyen sokat kérdezek,de ez lenne az első babánk, akit nagyon vártunk, és nem tudom mi lehet velem?

Nem szeretném, ha elvetélnék! Görcseim nincsenek, ez az egy dolog ami bíztat.

2009. jan. 10. 10:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt a 8 hét körül,de a doki szerint semmi probléma csak a szervezet emlékezik a mensire.Nem késő hidd el! Mit mondott a doki??

Utolsó voltam!

pusz!

2009. jan. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!