Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam tegnap a védőnőnél....

Voltam tegnap a védőnőnél. Megvizsgált és néztunk egy szivhangot is. szivhangot ugy nem hallotunk de hallota a köldök zsinorban áramlo ritmusos véráramlást azt mondta, hogy ez elég. Akkor ez jó?

Figyelt kérdés
19-hetes vagyok második baba de én nem szoktam konkrétan a babát érezni.azt néha szoktam mintha valami hirtelen megcsikizne belüröl.ezeket a félelmeimet elmondtam a védőnőnek de azt mondta,hogy minnden rendben van.nézett egy vizeletet és az is jó.akkor azért nem érzem mert kövér a hasam?????????????
2009. jan. 10. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy csak a 20. hét után hallható a védőné eszközével a baba szívhangja.

Én is duci vagyok, de úgy a 17. héttől rendszeresen érzem a babámat. A 19. hétig kb. viszont tényleg csak ilyen bugyborékolás jellegűt tapasztaltam. Gondolom te ezt hívond csikizésnek. A vizeletben pedig azt nézik, hogy van-e fehérje, vagy sem. Annak sajna nem sok köze van a baba fejlődéséhez. A leírtak szerint akkor minden oké! Nyugi! 34h

2009. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem hallotta 16hetesen a kici szívhangját, de csak mert odaúszkált, és engedte. Ha elfordul és a hátát tartj ép a hasfal felé esélye sincs a védőnőnek... Nem kell agódni, a 24. héttől kell megtalálni, addig a pici kedvén múlik, hallgatózhatunk e. Ha a picit nem érzed konkrétan akkor az nem jelenti azt, hogy nem mozog, inkább nem mered azt mondani, hogy Ő az:) ezek a csikik a picike:)

(nekem szerencse, érezhetően rugkpál a szentem... érzi, hogy aggódós mama vagyok, és bejelentkezik minden nap)


Semmi baj sincsen, legközelebb beszéld meg a picivel legyen jófej, és mutassa meg magát azonnal a védőnőnél, meg adjon egy határozott rúgást reggelente ébresztőnek... működik

2009. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!