Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedés ellen mit tehetek?...

Keményedés ellen mit tehetek? 30 hetes km bővebben lent

Figyelt kérdés

Eddig 2x volt este,tegnapelőtt és tegnap,tegnap direkt sokat pihentem,minimálisan fájdalom volt,szinte nem is érezhető a hasamban,és egy picit szúrt a derekam.

Nődokit még nem sikerült elérnem,hétfőn megyek hozzá.

Eddig magnézium pezsgőtablettát ittam,azt mondta az is elég.Most viszont vettem magneb6ot,tegnap este vettem be egyet belőle,és ma reggel,de megszeretném kérdezni,hogy mennyit szedjek addig is,míg nem lát...

Tudok még valamit tenni,hogy ne forduljon elő újra?


2010. nov. 11. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:

30 hetesen már normális a keményedés! Elő is fog fordulni még sokszor. Ha nincs erős görcs vérzés akkor nincs gond. A doki sem ofg tudni mást mondani. A keményedéssel a méh gyakorolja az összehúzódásokat.

Braxton-Hicks keress rá a gugliban...

2010. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor nem is kellene keresnem a dokit ezzel?

most elbizonytalanodtam,persze tudom hogy b-h...utána néztem,csak mindenhol azt írják azonnal keresse fel az orvosát,terhes tanácsadó könyvben is,meg befektetés a kórházba,mert ez még túl korai stb...

tényleg nem korai ez még?

nem a szülés előtt 6 héttel kellene csak?


köszi a választ,legalább kicsit megnyugtattál!

2010. nov. 11. 07:59
 3/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem korai sőt!

Van aki az elejétől kezdve keményedik. Nekem is időnként bekeményedik már a 26 héttől mondujk és a másodikat várom. Felhívhatod a dokidat de abban biztos lehetsz ezér nem fektet be:-)

2010. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

felhívtam,dokival sajnos nem,asszisztenssel tudtam beszélni,aki mondta,hogy napi 3x1et nyugodtan szedhetek...

magunk között szólva én kevesellem,másnak a 34 héten is 3x2őt lehet...

de ez már csak az én kukacoskodásom,jobb lett volna ha nődoki mondja,hogy mennyit,azért mégiscsak jobban ért hozzá :)

2010. nov. 11. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem napi nagyon sokszor keményedsz akkor elég a 3x1. Az szed sokat akinek egész nap kemény a hasa.

Napi többször keményedik Neked is és még sose vettem be rá magneB6-ot.

Kicsit lazíts ennyire nem tragédia a terhesség:-))

És hidd el az asszisztensnő is valószínű tudja mit beszél egyébként nem mondaná...

2010. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, néha keményedik a pocim (naponta max. 1-2-szer, vagy ritkábban, van, hogy egyáltalán nem). Múlt héten kérdeztem a dokimat, hogy mit lehet vele csinálni. Azt mondta, hogy amíg napi 3-4 alkalomnál nem több, addig nincs semmi baj, addig nem javasolta a magnéziumot sem.
2010. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen,tudom,valószínű túlaggódom,csak szeretném a picit a lehető legnagyobb biztonságban tudni,és mindent megtenni ami tőlem telik... :)

igyekszem lehiggadni,és nem túlreagálni a dolgokat

2010. nov. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!