Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógynövényes, vagy...

Milyen gyógynövényes, vagy más természetes magzatmegtartó módszer van?

Figyelt kérdés
Én vagyok, aki a barnázásról kérdezett (Hatodik hétben járok, és 4 napjabarnázom, csak pihenést és magnéziumot ajánlottak). Szóval egyik dokinak sem jutott eszébe sem, hogy Utrogestant, vagy Duphastont írjon fel, én meg nem akarom elveszíteni a gyermekemet!
2010. nov. 11. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos szerint nem kell gyógyszer, akkor mit akarsz? Elvégre egy orvos azért tanult is valamit, mire meglett a diplomája. A babádnak a különféle gyógyszerek nem tesznek jót, ne akarj feltétlen valamit szedni. Pihenj és kész.
2010. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom ölbetett kézzel várni, amíg elmegy, hiszen a XXI. században élünk, ahol egészséges gyermekek születnek kis segítséggel.
2010. nov. 11. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az általad említett gyógyszerek akkor segítenek ha a barnázás hátterében progeszteron hiány áll. Kora terhességben a progeszteron hiányon kívül még számtalan ok miatt lehet több kevesebb barnázás vagy akár vérzés is. Az esetek nagy részében szerencsére nem lesz semmi gond egy így induló terhességből. A dokikat is megosztja ez a kérdés. Van doki aki biztos ami biztos mindenkinek felírja akinek ilyen jellegű panaszai vannak. Más dokik szerint pedig nincs értelme, mert ha egy baba menni akar, akkor nincs módszer amivel vissza lehetne tartani. Próbálj meg pihenni és nem idegeskedni, a többi sajnos nem rajtad múlik.
2010. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont ilyen problémával küzdök. Hétfő este óta hol véres, hol rózsaszín a wc papír, és csak ritkán tiszta. Nekem csak a rutascorbint adták, ez vény nélküli. Mindenkinek ezt adják itt, a vicces, hogy rá van írva, hogy tereseknek nem ajánlott, mert nem tesztelték. Az előző babánál is ezt kaptam. Ez csak vitamin, ha gondolod vegyél, de azért beszéld meg a dokival. Azt hiszem, hogy kis hajszálereket támogatja.

2010. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!