Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A közeledő influenza járvány...

A közeledő influenza járvány jelent ránk veszélyt? A 37. hétnél tartunk és ahogy számolom, épp akkor leszünk bennt a kórházban.

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj!!!A babád akkor még nem fogékony az ilyenekre, és amúgy is...beteg, influenzás emberek csak nem mennek be a szülészetre, már csak empátiából sem!Szóval nyugi!
2009. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ettől én is nagyon félek!38 hetes vagyok,félek hogy vagy Én vagy a babám elkapja,de remélem nem lesz semmi gond.

Sőt attól is félek nehogy karantén legyen a járvány miatt mivel apás szülésre készülünk és akkor Ő sem jöhet majd be.Reménykedjünk hogy minden rendben lesz!

Már nincs sok hátra,ne is gondoljunk erre!

Kitartás és könnyű szülést kívánok neked!

2009. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!