Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes várandós vagyok, mára...

5 hetes várandós vagyok, mára nagyon begyulladt a torkom, náthás vagyok, fáj a fejem. Árthat ez a babának? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja! Sokan 5 hetesen még nem is tudják,hogy várandósak és ugyanúgy élik az életüket, ahogy eddig.

Fejfájásra szerintem meg egy Panadolt vegyél be. Legalább is várandós barátnőmnek ezt ajánlott a doki!

2010. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A babának tényleg nem lesz baja!

Csak Te vagy pocsékul. :o(

Természetes dolgokat tudsz alkalmazni (mézes tea, sós-vizes gargarizálás, lándzsás utifű szirup stb.)


Terhesen nekem csak az Algopyrin volt szedhető, Panadolt úgy tudom nem lehet (bár most megnéztem, a leírásban az áll, hogy "kérdezze meg orvosát stb.")


Jobbulást, és gratulálok a picihez!

2010. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

ami lemaradt: ha belázasodnál, akkor orvoshoz kell menni. Egyébként pedig kifejezetten nem érdemes, mert semmilyen patikában vény nélkül nem kapható cuccot nem fog felírni...

2010. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam. :) Hát mindent megteszek, hogy ne rosszabbodjon és ne legyek lázas... Hónapok óta még csak náthás sem voltam, persze, hogy most... Mindegy, azért a boldogságomat nem tudja elrontani semmilyen nátha! :)
2010. nov. 13. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:

szia...én ugyan igy jártam anno :(

mézes-citromos gyümölcstea,vagy olyan tea,amiben nincs koffein,úgy tudom a rooibos is ilyen.

Sok folyadék,ja és tantum verdét szopogathatsz.

Ha véletlenül belázasodnál akkor doki!

jobbulást kívánok:)

2010. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Panadolt lehet, de csak akkor, ha belázasodsz!Amennyiben nem segít, mehet az Algopyrin.De!Abból is csak néhány szemet szabad.

Egyél fokhagymát, és igyál mézes teát, ahogy előttem is javasolták.

Nekem csakis a fokhagyma segít mindig.

2010. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeletelj fel egy negyed vöröshagymát, tegyél rá egy jó kanál mézet és kevergesd! A hagyma kieresztett, mézzel keveredett levét "gyógyszerként" kanalazgasd be, hidd el, nem olyan brutális, mint amilyennek tűnik! (Már, ha a gyomrod bírja a hagymát.)

Nekem nagyon gyorsan segített, bármelyik szopogatós torokfertőtlenítőnél többet ért, és még természetes is.

A Babádnak persze nem lesz semmi baja, de jobb, ha a Te közérzeted is minél hamarabb megjavul.

Jobbulást!

2010. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jujj köszönöm a hasznos tippeket, ki is próbálom őket. Kíváncsi leszek a hagymára, megpróbálom! Köszönöm. :)
2010. nov. 13. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!