Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cigaretta letétele után...

A cigaretta letétele után mennyivel merjen az ember gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nyugottan bele lehet kezdeni, van aki le sem teszi a cigit, mégis szül.

ha már közben nem szívod, nem lesz semmi baj, hisz a nikotin hamar ürül, ezért is gyújtanak rá a dohányosok olyan sűrűn.


2 gyerekes

2009. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amint megéreztem, hogy megfogant a gyermekem, már nem is esett jól a cigi.

Aztán teljesen letettem, megundorodtam tőle.

Azóta sem kívánom.

2009. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hali!

Köszi a válaszokat! Biztos, hogy nem kell ehhez minimum egy fél év?

2009. jan. 11. 00:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert amint leteszed, attól a pillanattól jót teszel magaddal is és a születendő gyermekeddel is.
2009. jan. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem jó válaszok!

Nem kell fél év - de egy hónap igen! Ugyanis már KETTŐ héttel a peteérés előtt számít, hogy mi a helyzet arrafelé. Két hét meg kell, hogy valamelyest kiürüljön.

Elvileg lehetne C vitaminnal kompenzálni... de jobb a természetes, és nehéz is jól eltalálni az arányt.


És igen: születHET cigaretta mellett is egészséges gyerek. Mint ahogy az összes dohányos sem tüdőrákban hal meg.

De azért ne a gyereked végtagjaival vagy eszével orosz rulettezz.

2009. jan. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

azért ennyire nem kell ilyesztgetni a másikat!!!

Ha abbahagyja, akkor már nem lesz semmi baj.

Ennyi erővel várjon 2 évet, ameddig az érfalak helyre állnak.

Ja, meg ne egyen húst, sem édességet, sem májkrémet, ne igyon kávét, és még sorolhatnám. Szoval mondjon le mindenről, szűnjön meg élni!

Na nehogy már!


itt 2 dohányos szólt hozzá, inkább olyanra hallgass, aki már ezen túl van, mint olyanra, aki nem dohányzik, és csk az előítélet szól belőle.

Bár nem tudom, hogy az utolsó válaszoló dohányzik-e, vagy dohányzott-e, de a válaszából úgy vettem ki, hogy nem.



2 gyerekes

2009. jan. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Az 1 hónap úgy is összejöhet, hogy csak a következő ciklusban termékenyül meg.

Az viszont tényleg számít, hogy a peteérés alatt mi történik. Az pedig 2 hét - és a cigaretta pont a C vitamint vonja el, ami ehhez kéne. Árulnak is C vitaminos cigarettát.


Persze sokan így is teherbe tudnak esni, mert van annyi tartalék bennük. De nekik sem használ.

2009. jan. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek fogantatásánál az is lényeges hogy az apuka dohányzik-e? Bár erre nemigen szoktak odafigyelni de akinél nehezen jön össze ez is lehet ok. Egyébként én akkor tettem le mikor terhes lettem és minden rendben volt terhességem alatt és a lánynak sincs baja.
2009. jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó mensim első napját tettem le. Bár előtte sem szívtam sokat, napi 1-4 szálat. Szóval akkor hagytam abba, amikor már lehetett próbálkozni. (Korábban is próbáltam, de ekkor lettem túl egy stersszes időszakon.)
2009. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ÉN NAPI MÁSFÉL DOBOZ CIGIT SZÍVTAM!!!! 9 HÓNAPPAL A FOGANTATÁS ELŐTT LESZOKTAM A CIGIRŐL!!!! AKI, TEHETI JÓVAL ELŐTTE SZOKJON LE, MERT IDEGBETEG LESZ!!!!! ÉS TERHESEN AZ MÁR SOKAT ÁRT!!!! Amúgy is felborulnak a hormonok pár kismama így is idegbeteg lesz, nem még akkor ha cigit sem kap. Én tudom miről beszélek NAGYON KEMÉNY VOLT AZ ELSŐ 3 HÓNAP CIGI NÉLKÜL
2009. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!