Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem furcsa, hogy egy...

Csak nekem furcsa, hogy egy 11 éves kislány van a terhesség témakörben?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,nem zavar vagy ilyesmi éppenséggel jót mosolyogtam rajta amikor a pattis kérdésnél válaszolt.Csak olyan furi,hogy 11 éves.
2010. nov. 14. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha-ha, persze 11 éves és így kezdi a válaszát, én így 11 évesen nem tudok tanácsot adni- mintha bárki is kérte volna egy 11 éves tanácsát.

Szerintem kamu, én is írhatnám Én így 8 évesen azt sem tudom, egy 11 éves mit olvasgat a terhesség témakörében és tanácsot ad, menj nőgyógyászhoz, mert elfertőződhet a pattanásod.

Jó nem tudom milyen egy 11 éves, de szerintem átlag 11 éves nemigen tudhat sokat a pattanásról, nőgyógyászról, elfertőződésről. Mind a három szó furcsa egy gyerek szájából.

2010. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2010. nov. 14. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hat ez kesz :) nem csak neked fura, nekem is, es nem is ertem :)
2010. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszavonom, lehet mégis 11 éves, mert erre a kérdésre adott válaszából kiderül, fogalma sincs mit is kérdezett a kérdező. Első vagyok.
2010. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azt akarta tudatni, hogy 11 éves, és megjött neki. Kitudja még hova írta ki :)
2010. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Szerintem tényleg kislány és még nincs tisztában a témakörökkel.

2010. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát amit beadtál linket,az a 11 éves szerintem azt se tudta mi volt a kérdés.Csak látta benne azt hogy barnázás,és úgy volt vele,hú,már nekem is megjött,adjunk tanácsot,hisz ő már tapasztalt(az is lehet hogy most jött meg neki először és most világgá kürtöli)
2010. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


nah ebből minden világossá válik :)....a kislány abszolút nem tudja hogy működik ez az oldal...

2010. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!