Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Siófoki kórházban szülni? Dr....

Siófoki kórházban szülni? Dr. Hadnagy János? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Alapos? Megbízható? A hálapénzzel hogy áll? Anélkül is elvégzi rendesen a dolgát?
2010. nov. 15. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ott szültem, de nem ő volt az orvosom. Ő a főorvos. Sajnos mást nem tudok róla mondani, egyik ismerősömnek sem ő a dokija.

Viszont ami érdekes volt, hogy az én szülésem természetes szülésnek indult, de aztán kaptam edát, és lelassult a folyamat, nem tágultam, stb, és leesett a baba szívhangja. Ilyenkor a doki felhívja a Hadnagyot, hogy engedélyt kérjen a császárra. Na a Hadnagy azt mondta, várják meg hogy még egyszer leessen a szívhang, utána mehet a műtét. Hát megvárták, aztán toltak a műtőbe. Ez nekem kicsit fura volt.

2010. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja,elég fura, de gondolom addig nem csinálhatnak semmit, amíg a főorvostól nem kapnak engedélyt.

Én ismerem, ő a nőgyógyászom, csak elég fura fazon és nem tudom, hogy a szüléshez őt válasszam-e. Eddig csak jó hallottam róla, csak több véleményre lennék kíváncsi.

2010. nov. 15. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mind a 3 fiamat a Virovecznél szültem. Igazából nem panaszkodhatom rá. Az elsőnél a Tivadart helyettesítette, a végére jott csak be, az utolsó percekben. A 2-nál kaptam infúziót mert nem tágultam, de végig mellettem volt két órán keresztül amíg folyt az infúzió. A harmadikat is nála szültem, akkor sem jott be csak az utolsó 10 percben, de semmi gond nem volt.
2010. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

nekem emberileg nem annyira szimpi, de azt hallottam róla, hogy szakmailag nagyon jó, biztos nem véletlenül ő a fődoki

2010. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!én is siófokon szültem 3 gyereket,mindegyiket a Tivadar főorvosnál.A Hadnagy doktort személyesen nem ismerem,de amennyit találkoztam vele,azok alapján azt mondom neked,hogy szüljél nála,ha már hozzá jársz.

Nem véletlenül ő az osztályvezető orvos.

Viszont a csecsemősökről és a szülésznőkről vegyes véleménnyel vagyok.

Irj privit,ha érdekel,mert itt hosszú lenne.Szivesen válaszolok,amire tudok.

2010. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem Siófokon az egész banda szimpatikus volt. Csak nem tudom, hogy felfogadjam-e Hadnagyot vagy csak éppen aki ott lesz, annál szüljek. De szerintem elég megbízható mindenki ott, úgyhogy nem nagyon fogok ragaszkodni hozzá. Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 16. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!