Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A XV. Kerületi Rákos úti...

A XV. Kerületi Rákos úti rendelőbe melyik nőgyogyász rendes és jó? Aki esetleg a XV. Ker. Sztk-ba jár és másik orvoshoz kérem írja meg hogy milyen az orvosa?

Figyelt kérdés
Nemasokára szeretnénk a második kisbabánkkal teherbe esni! Kihez menjek? Az első babámmal aki most 8 hónapos Dr. Krammer Józsefnél szültem és hozzá is jártam az sztk-ba és nagyon jó volt de már nem dolgozik ott! Aki esetleg a XV. ker. Sztk-ba jár és másik orvoshoz kérem írja meg hogy milyen az orvosa?
2009. jan. 12. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mióta nem dolgozik ott??én 1 hónapja nála voltam és akko rmég ott dolgozott
2009. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A barátnőm multhéten volt az sztk-ba és akkor mondták a kartonozoba, hogy már nem dolgozik a rákosúton!:(
2009. jan. 12. 12:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

az kár...én most kezdtem el hozzá járni de meg voltam vele elégedve...kikéne ott deríteni hogy hova ment tovább...

viszont azt tudom h ruzsillához ne menj én most a terhesség alatt nem voltam vele megelégedve soha nem vizsgáklt meg és mindig találomra irta be a vérnyomást is meg a mészáj állapotát is....

2009. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is ajánlom mindenkinek, hogy ne menjen Ruzsilához!!!!!Amikor terhes voltam én is voltam egyszer nála akkor megfogadtam hozzá soha többet!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 12. 15:10
 5/15 anonim válasza:
ha elment a Krammer doktor, annak én nagyon örülök. Több mint 20 éve ismerem,az első gyerekem is nála született. Régen tényleg alapos, rendes orvos volt. Ezért is voltak nála mndig sokan. Viszont mostmár nagyon felszínes, pénzéhes lett. A beteggel való foglalkozás alatti idő nagy részét végigtelefonálja és a rendszeresen vitt "hálapénz" ellenére hangoztatja, hogy mennyire nem éri meg neki a terhesgondozás. Neki köszönhetően 17 hetes terhesen sikerült az ő gondozása alatt elvetélnem, pedig napokkal előtte kétszer is jártam nála azzal, hogy görcsöl a hasam, rosszabbodik, már hőemelkedésem is van. A terápia fekvés és görcsoldó. Mire megint mentem volna hozzá elment a magzatviz, a teljesen egészséges magzatomat meg kellett szülnöm ami másfél napig tartott. Azóta szét vagyok esve. Viszont ismeretlenül az Uzsoki kórházban végezték a műtétet, ahol nagyon rendes, megértő orvosokkal találkoztam. Krammer doktort pedig életem hátralévő részében látni sem akarom, mivel 40 fölötti vagyok, és valószínűleg elvette tőlem az utolsó esélyt arra, hogy gyermekem lehessen.
2009. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom iszonyu lehetett és még biztos az is és örökre az is marad!

Velem nagyon rendes,alapos,kedves és lelkiismeretes volt tavaj májusba segítette világra hozni a kislányomat és minden renben volt!

Egész terhesség alatt nem utalt a pénre és az utolsó hónap utolsó felébe kértem fel addig nem is tudta hogy fog kapni pénzt és mégis velem végig lelkiismeretes volt!

Azota kihez jársz nögyógyászhoz? Mégegyszer nagyon sajnálom!

2009. jan. 21. 12:42
 7/15 anonim válasza:

A Krammerhoz már csak akkor szabad menni, ha nincs különösebb bajod.Talán a Szunyogh doktort ajánlanám, nem hallottam róla rosszat.Akkor találkoztam vele, amikor elment a magzatvíz és kétségbe esve hívtam a K-t, hogy mit csináljak. Ő elküldött a Sz-hoz az SZTK-ba, hogy majd ő eldönti hogy mi legyen és kérjek beutalót a kórházba.A Sz. mikor meglátott, kikelt magából, hogy ki volt az aki hozzá küldött, mert azonnal kórházba kellett volna mennem, mert rá is mehetek a fertőzés veszély miatt.Na ennyit még a K-ről.

Én ahhoz az orvoshoz fogok járni, akire sajnos az Uzsokiban a hentes munka hárult, ő nagyon rendes, de csak magánrendelése van a belvárosban.

2009. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Ugyanezt a kérdést tettem volna fel.. :)

Terhes vagyok és nem szeretnék magán dokihoz járni, mert már volt rossz tapasztalatom, ezért maradok az általános sztk-s orvosnál. Jártam tavaly ide apró bajokkal, és Ruzsillát én is kizárnám, sőt még Kovács doktort is. De nem tudom, hogy terhesség esetén melyik az az orvos, aki odafigyel és törődik a mamákkal. Szóval, ha van még ötlet, vélemény, akkor írjatok még! Én tegnap Sziklainál voltam, idősebb, de kedves volt...

Krammer dokiról az a hírem, hogy tényleg nem rendel többet itt, és a földszinten ki van írva, hogy hol rendel, de nem jegyeztem meg, mert akkor még nem olvastalak benneteket, hogy ez vkit érdekel :)

Niki

2009. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szia Niki!

Krammer a III. kerületbe rendel az sztk-ba!

Ha tudsz valamit kérlek írj, hogyha jársz ennél,annál mert ha minden jol megy akkor már babás vagyok!(Remélem)

2009. jan. 25. 19:58
 10/15 anonim válasza:
Sziasztok! Én csak jót tudok mondani a Krammer dokiról. Én 8 hónapja szültem a kislányomat nála és nem volt problémamentes terhesség, mert magas vérnyomásos lettem, majd toxémiás és a 37. héten meg kellett császározni, de ő nagyon körültekintő volt, törődött velem és kedves volt. Én a világ végére is utána mennék, mert szerintem nagyon kevés az olyan doki, mint ő. Nekem csak jók a tapasztalataim. A Ruzsilla botrányos, egyszer megvizsgált, majd közölte: egészségemre. Azt hittem elküldöm melegebb éghajlatra, egy perverz, gusztustalan állat. A Szunyogi is rendes, de nekem mindíg a Krammer vitte a pálmát. Nagyon sajnálom, hogy neked elment a babád, de ez nem biztos, hogy az ő hibája volt, valószínűleg akkor is megtörtént volna, ha kórházba küld. Bocsi a véleményemért
2009. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!