Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magándokim van, de a...

Ha magándokim van, de a rendelőjében nincs uh és azt a kórházban oldja meg, ott hogy adjam neki oda a pénzt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 15:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg szabad kérdezni ott az asszisztensek előtt,hogy mivel tartozom?Vagy hívjam félre?Mert berendel a kórházba,soron kívül jön hozzám,várni sem kell rá szinte,vizsgál,és attól hogy nem a magánrendelőjében vagyunk,én ezért szeretnék neki pénzt adni.Ti ezt jogan oldottátok meg?
2010. nov. 17. 16:00
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én borítékba tettem,és amikor kijöttem a vizsgálóból:Köszönöm Doktor úr..és a zsebébe teszed a borítékot!
2010. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyan ez a helyzet, de én uh-n soha nem adtam neki pénzt, magánrendelésén csak az adott tarifát. Szerintem ott nem is fogadhatja el...Én nekem eddig eszembe se jutott, hogy ott is adni kéne neki pénzt...
2010. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem is értem.. már bocs. Budapest egyik leglitebb kórházában dolgozik a dokim, ami nemrég magánkórház lett. A rendelőjében neki sem volt uh. a kórházba mentem. De nem kellett fizetni!!


Ha még te külön a szabadidődből odamész a kórházba ami tb. támogatású, akkor miért fizetnél egy ultrahangért, ha már egyszer a magánrendelésen fizetsz neki minden hónapban a terhesgondozásért?????


Legyen uh. a rendelőben, ne kelljen azért külön sehová menni és akkor azt kalkulálja bele az árba.


Nekem is kicsit rossz volt, hogy külön kellett uh-ra járni a kórházba és az még plussz idő! De hát szerettem az orvosom....

2010. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is várja el egyébként ezért a pénzt,meg már kétszer megkérdeztem,hogy mivel tartozom,és azt mondta,hogy semmivel.Dehát mégis a magándoki,.A magánrendelőjébe egyszer kellett eddig mennem,mikor bejelentkeztem hogy azt hiszem,terhes vagyok.Azóta oda nem hívott.Legközelebb 18 hetes uh vizsgálatra kell mennem,illetve még előtte AFP-re,de oda a doki nem kell.A magánrendelőjébe mikor fog hívni,oda mikor kellene mennem,és miért,mert ot csak max.kézi vizsgálatot tud csinálni.Ezért nem értem az egészet.
2010. nov. 17. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vok:

A magánrendelőjében a terhesgondozás van, ennek alapján kapod majd meg a terhes könyvecskédbe a pecsétet hogy rendben megjelentél a terhesgondozáson. Ami ugye kötelező a terhesség 9 hónapja alatt.


Ne aggódj, fog ő hívni téged a magánrendelőjébe :)

De pénzt a kötelező vizsgálatokért amit nem ő csinál szerintem nem kell adni pénzt.


Nekem a magánrendelés 10 ezer/alkalom volt. + a szülésért adtunk 70 ezret.

A 3. hónaptól hívott havi egy alkalommal, amikor megbeszéltük a köv. kötelező vizsgálatot (pl. ultrahang, vérvétel stb)

2010. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!