Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok. Az elmúlt...

12 hetes vagyok. Az elmúlt időszakban nagyon jó alvókám lett, de 4-5 napja éjjelente felébredek, és van hogy 2 órákat fent vagyok, forgolódom. Nem fáj semmim, csak nem tudok aludni. Normális ez az elején?

Figyelt kérdés
2008. jan. 12. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓ de még mennyire én most vagyok 23 hetes és még mindíg van olyan hogy nem bírok elaludni.Az első 3 hónapot szinte végig aludtam.Sztem amikor csak tudsz aludj,akár hétvégén is napközben.Evés után stb.Én már szinte mindent kiprobáltam és ez vállt be.Sok sikert.
2008. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez normális. Az elején ülve elaludtam nappal nem egyszer :-) Aztán éjjelente felébredtem 2-3 órára. A terhesség végén pedig talán 2-3 órát aludtam egy éjszaka. Pihenj sokat, amikor teheted!
2008. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Tényleg normális:-) Nekem a terhesség elejétől -most 19 hetes vagyok-korszakok váltják egymást. Pár napig alszom jól, pár napig alig alszom, majd megint alszom és megint nem. Nem vettem észre, hogy bármi befolyásolná. Ez még nem baj, nagyobb baj ne legyen:-) Ha érzed hogy kéne, és tudsz, pihenj:-)

2008. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!