Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Na ez mitol van most? Bepisiltem?

Na ez mitol van most? Bepisiltem?

Figyelt kérdés
ejjel felebredtem pisilni es eszrevettem h tokre pisis a pizsomam meg bugyim. Csak nyugtassatok meg, hogy nem magzatviz sziv. 19 hetes vagyok
2010. nov. 20. 05:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Irány a doki. Valószínű nincs baj, de jobb félni.
2010. nov. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg mindenképp!
2010. nov. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azonnal kórház! Nekem 24 hetesen volt ugyanez, reggel felkeltem, ésnem tudtam eldönteni, hogy mi lehet. Felhívtam a dokimat, látatlanban annyit mondott, menjek be a kórházba, nézzenek meg, az a biztos. Nem akarlak ijesztgetni, de nekem sajnos magzatvíz volt. Szerencse, hogy időben bementünk, mert így azonnal gyógyszereket kaptam a fertőzések megelőzésére, és mivel nem folyt el túl sok víz (a babónak maradt annyi, ami elég), vártunk, hogy hátha visszatapad a burok. Mázlim volt, visszatapadt, egy hét után kiengedtek, azóta itthon fekszem, most töltöttük be a 30 hetet. Azóta nagyjából vissza is pótlódott a hiányzó mennyiség, szóval jó esetben akár a 40. hétig is kitarthatunk. :) Csak azért írtam le, hogy nem játék, futás a kórházba, de akkor sincs minden veszve, a a víz szivárgott. Írd meg mindenképpen, mi lett Veletek!! Szurkolok, hogy csak vaklárma legyen!
2010. nov. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem értem el a dokit, próbálgatom. Remélem tényleg nincs baj. 5 napja írt fel egy kúpot amit használnom kell (ilyen fertőzések ellen) és lehet, hogy csak az folyt ki a szokásosnál jobban.. bár lehet h bepisiltem, mert kicsit olyan a szaga és azt is álmodtam, hogy a zuhanyzóba kellett pisilnem...
2010. nov. 20. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre, ne várj a dokira! nekem is kúp mellett volt, ami történt... Felelősségteljesen úgysem mondhat mást a dokid sem, mint hogy nézzenek meg. És ha ne adj Isten baj van, akkor számítanak az órák is! Indulj el!
2010. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na a doki behívott, hogy megvizsgáljon. Szerencsére minden zárt, minden rendben van a babával is. Valószínű a kúp miatt volt, mert felhalmozódott a hüvelyfalon, és most egyszerre kilökődött több. nem is kell többet használnom belőle. De valóban jó volt, hogy elmentem, jobb félni!!
2010. nov. 20. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Na hála az égnek! Örülök, hogy minden rendben van Veletek, gond nélküli és boldog babavárást!
2010. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!