Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 29+4 hetes kismama...

Kismamik! 29+4 hetes kismama vagyok. Ti nem féltek a koraszüléstől? Mitől lehet koraszülés? Mostanában ezen aggódom.

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk látogatóba az egyik barátnőmnél aki most szült és volt a kórterembe egy lány aki 31 hétre szült meg.

Miért történhet ilyen?


2010. nov. 22. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
millió egy oka lehet de nem kell ezen rágnod magad. Ha mégis előfordulna nagyon jó esélyei vannak a babának ilyenkor már.
2010. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne stresszelj ilyen dolgokon,ha minden rendben volt a vizsgálatokon semmi okod aggódni

az felesleges idegeskedés a babának sem tesz jót...

gondolj pozitív dolgokra,próbálj meg lazítani,és érezd jól magad a terhességed utolsó harmadában is,elvégre olyan rövid ideig tart :)

nemsokára lesz egy csodálatos babád,addig használd ki az időt,és foglalkozz magatokkal többet!

Boldog babavárást!

31 hetes km

2010. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, ugyan ezen rágódom!! 1-2 hete ha éppen kicsit is mást érzek mint eddig már pánikolok(persze magamban)!! Egyre inkább azon stresszelek nehogy hamarabb kiakarjon bújni, persze minden rendben van vele, de egyre többet eszembe jut a koraszülés, hogy mi van ha...
2010. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! Napra pontosan egy idősek vagyunk. :)Én is ilyenekkel stresszelem magam. Én mindig megpróbálom lefoglalni magam. Főzök, mosok, takarítok ilyesmi...Hessegesd el ezeket a gondolatokat valahogy, nem jó ha végig idegeskeded az utolsó hónapokat:(
2010. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Úgy látok nem vagyok egyedül a hülye gondolataimmal :).Próbálom el hesegetni a negatív gondolatokat és magunkkal foglalkozni,de nem mindig megy.

Egy kicsit le lassult az idő így a vége felé.kitartás nektek is.Boldog babavárást!

2010. nov. 22. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!