Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégésre milyen recept...

Gyomorégésre milyen recept nélkül kapható készítményt lehet szedni, ami nem árt a babának? Salvus vizet gyógyszertárban tudok venni? 31 hetes km

Figyelt kérdés

Pénteken megyek dokihoz,telefonon nem tudtam elérni,viszont most már nagyon sokszor ég a gyomrom...nektek ajánlott valamit a nődoki?

tartok tőle,hogy ez már terhességi reflux,de nem szeretném ha savkötőt írna,ha lehet inkább elkerülném az ilyesmi gyógyszert


2010. nov. 22. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, terhességem végén én a Rennie-t szedtem szinte marékszámra (vény nélül kapható, terhesek is szedhetik) ülve aludtam, de így is nagyon rossz volt. Tejet is mondták, bár ezt a nődokim nagyon ellenezte (fogalmam sincs miért, nagyon sok kismamának jött be a hideg tej).Meg a háztartási keksz...De a legjobb gyógymód a szülés ;-)utána úgy elmúlt, azóta sem tudom, mi az a gyomorégés!

Jó egészséget, szép napot!

2010. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Rennie a legjobb, bár az mentholos. Nekem nem esett jól szopogatni, de amikor lenyeltem szinte azonnal hatott. Mivel ebben nincs felszívódó hatóanyag, így nyugodtan szedheted!


És a hideg tej is nagyon jó, bár nem mulasztja el az égést, de jól esik, megkönnyebülhetsz tőle. Én naponta kb. 2 litert ittam. Semmi épeszű ellenjavallat nincs a tejivásra. Az orvos gondolom férfi volt, hát égjen az ő gyomra!

2010. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Rennie-t szedtem nekem nagyon bevált!
2010. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké,kipróbálom,a tejet nekem is mondta anyu,hogy igyam,védőnőm szerint azért nem túl jó ezt inni ilyenkor,mert amikor megiszod,akkor valóban hűsít,és elvileg a savat is oldja,de egy idő után pont ingerli a gyomornyálkahártyát,hogy még több savat termeljen...

de aztán ez is emberfüggő szerintem...

köszi,remélem a rennie segíteni fog addig is

2010. nov. 22. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Salvus erősebb és jobb mint a rennie.Én azt ajánlom ha rosszabb.
2010. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen bajom van, majd megőrülök néha/de főleg délután és este/annyira mar.Én eddig Talcidot szedtem, most a Tisacidet próbálom.Nekem bevált mindkettő.Én sem szeretnék "savlekötőn élni", épp az előbb ittam meg az első adag Salvus vizet.Erről még nyilatkozni nem tudok.De nem is olyan rossz, mint ahogy többen írták.Én csak sós ízt éreztem.Kíváncsian várom a hatását!Próbálkozok mindennel, hogy egy kicsit jobb legyen!Próbáld ki, hátha beválik neked is, és nem is drága, nincs 600ft a 1,5liter!!!

2010. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!