Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a debreceni genetikai...

Milyen a debreceni genetikai tanácsadás? Mindenképpen elvégzik a magzatvízvételt? ( rossz afp érték miatt kell mennem,17 hetes vagyok. )

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 3szor voltam, 22, 23, 25 hetesen és nagyon rossz élménnyel távoztam. Kívánom, hogy neked ne így legyen!

(nekem az összes addigi értékem teljesen jó volt, UH-n találtak kis eltérést mégis elvégezték a boholy mintavételt, vagyis erősen javasolták, mai fejemmel már nem mennék bele.)

Kritikátlan hangnemben beszélő UH-s doktornőt fogtunk ki,és a cvs vizsgálat során is leteremtettek, amiért jelezni mertem hogy fáj.

Na mindegy, az amniocentézist (ha szükséged is lenne rá esetleg) azért biztos elvégzik neked fájdalommentesen, vagyis ezt kívánom neked, szívemből.

Szia!

2009. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

SZia.

Én 35 éves vagyok, nekem a korom miatt kellett mennem 16 héten, majd a 18. héten. Én csak jót tudok mondani, velem mind a kétzser nagyon rendesek voltak. Az első kör, hogy mindenképpen meg uh-nak, utánna pedig vérvétel majd genetikushoz küldenek. Ha bármi gond van, vagy ha a véreredményed gáz, csak akkor vizsgálnak meg hason keresztül. Ez nem úgy működik, hogy az ajtóból hason szúrnak. Ne izgulj, de ha baj van akkor engedd meg, hogy megvizsgáljanak.

Kitartás, és nagyon boldog baba várást

25 hetes kismama

2009. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat!Minden jót nektek!
2009. jan. 14. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a korom miatt (38 év)novemberben jártam ott. Hihetetlenül kedvesek, korrektek voltak. Másoktól előtte én is érdeklődtem, és mindenkitől csak ilyen pozitív véleményt halottam.

A magzatvízvételre nem kötelezhetnek egyébként. El kell döntened, hogy mit teszel, ha rossz lesz a teszt eredménye. Ha beteg babát nem tudsz vállalni, akkor csináltasd meg, de ha betegen is válalod, akkor viszont tényleg felesleges. De ezt csak Te és a párod dönthetitek el.

Egyébként a mi Babszink eredménye már megvan. Egészséges fiunk lesz.

25 hetes M amszi

2009. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató szavakat, és grat. a kisfiatokhoz!Mennyit kellett várni az eredményre?
2009. jan. 14. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly ősszel voltam Debrecenben. Csak jót tudok mondani. Az egész terhességem alatt itt éreztem először azt, hogy amikor belépek a rendelőbe, tényleg én vagyok a fontos. Első alkalommal genetikai ultrahangot csináltak, vért vettek a négyes teszthez, illetve beszélgetés volt (egy csütörtöki napon). Mivel mi a férjemmel eldöntöttük, hogy mindenképpen megcsináltatjuk a magzatvízvizsgálatot, hétfőre már vissza is hívtak megzatvízvizsgálatra. Nekem a véreredményem addigra már megvolt, a magzatvízvizsgálat eredményére pedig két hetet kellett várnom.

Remélem minden jól alakul nálad.

2009. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi november 24-én voltunk és december 23-ra lett eredmény. Sajnos ez elég húzós.
2009. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!