Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki lehet pontosan számolni a...

Ki lehet pontosan számolni a szülés időpontját ha nekem terhesség előtt nagyon rendszertelen volt a menszim?

Figyelt kérdés
Hol 35 vagy 26 voltak a ciklusaim. ezt így lehet pontosan kiszámolni. Most 29hetes vagyok.Április 1 vagyok kiírva de szerintem hamarabb meg lesz a babám. Volt valaki hasonló helyzetben?
2009. jan. 14. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Én is pont ebben a cipőben járok. Nagyon rendszertelen volt nekem is, és most 1 hét eltolódás van. Vagyis menzi alapján 9 hetesnek kellene lennem, de csak 8 vagyok. Szerencsére azt mondta a doki, hogy minden rendben van és erre az egy hétre nem nagyon szoktak odafigyelni. Egyébként szerintem így nagyon nehéz kiszámolni, pontosabb adatot csak az uh. mutat, de a baba fejlettségétől függően az is változhat. Boldog babavárást kívánok.
2009. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ha vezetted, mikor voltak meg, akkor javaslom az utolsó menstruációig vezesd fel a ciklus.hu oldalon is a vérzések dátumát, és a hosszát, nagyon jó online naptár... ott a program számol egy átlagos ciklushoszt, és akkor azzal pontosabban tudtok esetleg számolni...

Gratu a picihez:)

2009. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh,nekem hónapban lehet mérni az eltérést..

Márpedig nagyon nem mindegy: egy hónappal elöbb,vagy utóbb jön-e..

Ha a kalkulátorok szerint mérem-söt,ha rá is számolok,akkor se az a dátum jön ki,ami jelenleg van megadva,mint a szülés várható idöpontja..

Az orvosom azt mondta,hogy a terhességvége felé-ahol én tartok-ö nem saccolgat,mert lehet,hogy a Babám kicsi súlyú lesz,vagy épp nagy..De megbeszéltem a Pocaklakómmal,hogy addig várjon,amíg mindennel elkészülünk és mindene megvan..

Boldog Babavárást!

2009. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan csak akkor számolhatod ki, teljesen biztos vagy abban, hogy mikor fogant. még akkor is akkor jön amikor ő akar :)

én is ebben vagyok azt mondta a doki , hogy hétfőn voltam 7 hetes, de azt mondta 1 cm es és inkább 8 hetes lehet, hát...... majd meglátjuk augusztusban

Gratula a bébihez

2009. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel. Én június elején hagytam abba a gyógyszert, aztán júliusban még rendesen megjött, aztán semmi. Októberben kiderült babát várok. Viszont csak 5 hetes voltam. Szóval nem azért maradt ki és teszteltem folyamatosan. És csak az októberi lett pozitív. De volt egy gyulladásom, szóval az is okozhatta a kimaradást. Szóval most vagyunk a 20. hétben. Ha mensi alapján számolnánk, akkor 28. héten járnánk. Érdekes ez. :) Amúgy nekem juni 8 a szülés várható időpontja, de szerintem májusi baba lesz. Az ultrahang alapján vagyunk 20 hetesek és nem mensi alapján. Szóval elméletileg május vágán kellen jönnie. na mindegy. Majd jön, amikor itt az ideje. :)

20 hetes kismami

2009. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az AFP eredményén rajta van, hány hetes voltál akkor. Csak azt kell tudnod, te mikor voltál valójában, mert az AFP- 16-18. hétig végzik, de általában a 16. héten. A papíron felül a jobb sarokban rajta van a tényleges terhességi idő.
2009. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességem előtt egy évig alacsony volt a hormonszintem, így csak nagyon ritkán jött meg. Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, előtte három hónappal volt utoljára vérzésem, pedig akkor még csak nagyon picike volt. Nekem az ultrahang szerint számolják a korát. Nekem időközben is módosították a korát.

Boldog babavárást!

2009. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Kívánok jó egészséget és szép babavárást.
2009. jan. 15. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!