Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam ultrahangon,...

Tegnap voltam ultrahangon, ahol kimutatták, h 6 hetes terhes vagyok. Normális az, h legközelebb csak 6 hét múlva kell visszamennem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is akkor kellett visszamennem.
2010. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
Látták már az UH-n, hogy ver a kis szíve? Mert ha még nem, akkor szerintem 2 héten belül még egy UH azért nem ártana.
2010. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem,azt még nem látták. :-( Lehet, h dokit kéne váltanom?!
2010. nov. 25. 10:07
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen rendben van. Gratulálok!
2010. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Engem visszahívtak 8 hetesen is. Nekem 5 hetesen derült ki, és 8 hetesen is csinált egy hüvelyi UH-ot, hogy minden rendben van e.
2010. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nem látták, akkor elvileg 2 hét múlva szoktak visszahívni.
2010. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem feltétlenül akarlak bíztatni a dokiváltásra. Az én dokim pl. a másik véglet volt, 5 hetesen mentem hozzá először, mikor megállapította a terhességet, 7 hetesen rendelt vissza, akkor látszott már a szívverés. Aztán 10 hetesen is megultrahangozott (na, ez nem biztos, hogy szükséges volt, mindenesetre nagy élmény, akkor volt először olyan babaforma a picilányom), aztán 13 hetesen mentem kötelező genetikaira, egy hétre rá megint mentem a magándokihoz kontrollra, de akkor már én kértem, hogy most ne ultrahangozzon... de azért esetleg kérj egy korábbi ultrahangot, mondd a dokidnak, hogy nagyon izgulsz, és sokkal könnyebben átvészelnéd az első trimeszter nehézségeit, ha tudnád, hogy minden rendben van odabent.
2010. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-D Már nagyon vártuk őt!!
2010. nov. 25. 10:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Engem az első trimeszterben két hetente ultrahangozott az orvosom. Mondjuk én nem bántam, mert amúgy is aggódos vagyok. Ráadásul nagyon rosszul viseltem a terhesség elejét, állandóan rosszul voltam. Csak az tartotta bennem a lelket, hogy kéthetente láttam, hogy a baba szépen fejlődik, és ez megerősített, hogy nem hiába vannak a szenvedések.
2010. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Vilcsianyujának: Viszont ő nem a körzeti dokim és terhesgondozásra se hozzá fogok járni. arra gondoltam, h hamarabb mennék át a másikhoz. 6hét sok idő...
2010. nov. 25. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!