Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első jelei?

A terhesség első jelei?

Figyelt kérdés
Olyan jelek, amiket az interneten, újságokban nem említenek meg. Pl. a menstruáció elmaradásán, a szédülésen kívüli kevésbé észrevehető dolgok is.
2010. nov. 28. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ezeket említik -e az újságok, de leírom én miket éreztem : erősebb cicifeszülés, időnkét egy-egy pillanatra megfordult a gyomrom, de tényleg csak pillanatokról volt szó, aluszékony voltam - fáradékonyabb, és nem úgy ettem mint korábban ( ez alatt azt értem, hogy nekiálltam enni, de valahogy nem ment olyan jóízűen, és ált. hagytam is abból az adagból amit addig simán megettem), aztán a menses előtt 1 héttel erős "mindjárt megjön" érzésem volt, én ekkor már biztos voltam benn, hogy babát várok :)

10 hetes kismama

2010. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csak ami itt olvastam:

- világosabb lett a szeme szine

- bezsirosodott a haja

- egy hét alatt hizott 4 kilót

- hőhullám

- pattanások kijövetele vagy épp elmaradása

- dühroham

2010. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Besötétedtek a mellbimbóim, és nekem is feszült a cicim. És hisztisebb, ingerlékenyebb, aggódóbb lettem.
2010. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem mensi előtt mindig fájt a mellem.

Mikor sikerült a baba, akkor nem. :)

2010. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vérzés elmaradása volt....a rosszul létek a 7. héten jöttek elő csak!
2010. nov. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy hétig iszonyatosan görcsölt a hasam.Azt hittem megjön bár előtte soha nem görcsölt ennyire.Elmentem a dokimhoz, hogy kivizsgáljon mi bajom...és jelenleg 29 hetes vagyunk
2010. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Állandóan be van dugulva az orrom(azóta is)...
2010. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vizes folyásom lett,ami ezelőtt soha nem volt.Ebéd után 3 órát aludtam,kicsit fájt a cicim,ingerlékenyebb voltam.Ezek a nemvárt előtt 1 és után 1-2 héttel voltak.Utána jött az émelygés,nem bírtam enni csak gyümölcsöt,undorodtam bizonyos szagoktól,folyton megjön érzésem volt.

32hkm

2010. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
cici feszülés, pattanások, érzékenység (egy béna romantikus film alatt ötször lábadt könnybe a szemem!!!) Hányinger 6. hét után kezdődött, szurkálás a hasamban, mintha meg akarna jönni, de nem jön meg,
2010. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megkésve bár, köszönöm a válaszokat. :)
2011. márc. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!