Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a torkom, náthás vagyok,...

Fáj a torkom, náthás vagyok, kicsit köhögök, lázam nincs. Árthat a babának?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok, ha nem muszáj nem akarok gyógyszert szedni, dokihoz menni. Iszok teát, és mézet eszek. Van még valami amit lehet?
2010. nov. 29. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
C-vitamin. Nem lesz baj, ha nincs lázad.
2010. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmit szerintem....én is így vészeltem át a náthát, torok fájást!Esetleg a gyógyszertárban vehetnél gyógyteát és egy kis c-vitamin sem ártana...(Borsmenta, Kamilla....)


Jobbulást!

2010. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a pihenést kifelejtetted! remélem, csak a leírásból és nem a napjaidból!


biztos, hogy a babának az a legjobb, ha kifekszed a nyavaját. szedjél várandós vitamint, meg C-vitamint, ha abban nincs sok. sok folyadék, lándzsás útifű szirup, echinacea csepp....

2010. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak a leírásból :) 3 hete itthon vagyok, szerdán megyek először dolgozni, addigra jó lenne ha összeszedném magam. Nem nagy meló (tanár vagyok).
2010. nov. 29. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:

na ja, de a sok gyerektől mindent össze lehet szedni. meg nem mehetsz akkor mosdóba, amikor szeretnél...


(én is tanár voltam, amíg meg nem született a Babó.)

2010. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajna muszáj visszamennem. A másik állásom sajna megszűnt, és csak 14 órában tanítok. Annak a táppénze annyira kevés, hogy lehúzhatnánk a rolót... Azért 45 percenként mehetek pisilni :), de egyébként nem fogom zavartatni magam ebből a szempontból.
2010. nov. 29. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szio! szerintem pihenjél sokat.

A Tescoba lehet kapni kimondottan megfázásra TEscos márkás teát. Tiszta gyógynövényből áll, a teák közt van, ha jól emlékszem 220ft és kék dobozban van, és egy emberke van rárajzolva és az orra van bejelölve piros ponttal. Van külön fejfájásra, torokfájásra és női panaszokra is. Szerintem nagyon finom és tényleg jó.

2010. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem az Oscillococcinum hozott helyre múlt héten pár nap alatt. Lázam nekem sem volt, de nagyon fájt a torkom, és be volt dugulva az orrom, aludni alig tudtam.

Rengeteg folyadékot ittam, napi 1000 mg C vitamint szedtem, pihentem és szedtem ezt a homeopátiás csodakészítményt. Csak ajánlani tudom, kismamák és szoptatós anyukák is szedhetik, védőnő és gyógyszerész is ajánlotta. Megelőzésre is jó így a téli, influenzás-náthás időszakban.

2010. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!