Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 17-re vagyok kiírva....

Február 17-re vagyok kiírva. Elég lesz erre a télre a babámnak egy 62-es overál, vagy vegyek nagyobbat is?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sztm bőven elég lesz, az én kislányom 3 hónaposan nőtte ki a 62-es overált.

2009. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én febr. 19-re vagyok kiírva, és én is 1 db 62-es méretűt vettem. Ha hosszú lesz a tél, vagy gyorsan nő a baba, akkor veszek még egyet, de szerintem áprilisig ki kellene húznia a 62-nek, utána pedig nem biztos, hogy szükséges thermo overált ráadni.

Ha mégis, akkor veszünk még egyet a méretében. Persze attól is függ, hogy mekkora babát vársz.

Boldog babavárást!

2009. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 11.-re vagyok kiírva. Nekem is egy overálom van. Sztem egyelőre ne vegyél többet. Majd meglátod. Én mindennel így vagyok már mert rájöttem,h. egy csomó mindent megvettem és lehet,h. soha nem fogom használni.

2009. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog annyira gyorsan nőni a baba, hogy kelljen még egy overáll.

Én december elején szültem, 3450g-os babát, 62-es overállt vettünk. Azóta már 5300 gr a kislány, de még mindig csak félig éri a lába, és a kezét sem dugom még bele rendesen, hanem a teste előtt marad és úgy cippzárazom össze.

Simán jó lesz még rá tél végéig.

Ne vegyetek nagyobbat, felesleges, nem fogja kinőni a babátok. De ha mégis, még mindig ráértek akkor vásárolni.

Szia!

2009. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én febr. 15-re vagyok kiírva. Én is csak egy 62-es overált veszek. Szerintem elég lesz.

36 hetes pocis.

Könnyű szülést!

2009. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!