Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed Ab elhalt terhesség...

Missed Ab elhalt terhesség miatt. Tegnap estem túl rajta. Mennyi ideig fogok vérezni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pénteken voltam... :-(

Az orvosom azt mondta, hogy legfeljebb egy hétig fogok vérezni. Ehhez képest már másnap sem véreztem, ma reggel viszont újra kezdődött. Furcsállom, de biztos ez is normális, fizikai fájdalmaim egyáltalán nincsenek.

2010. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia.nekem is volt ijen elhalt terheségem.nekem majd egy hétig volt a vérzésem.
2010. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy hét maximum, de inkább kevesebb. Majdnem, mint egy ciklus.
2010. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 30. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is volt benne részem. Én műtét után 2 napig véreztem,aztán majdnem elmúlt,utána meg újból beindult erősebben az tartott még vagy két hétig,már azt hittem sosem múlik el. Közben vissza is mentem a dokihoz,hogy nézze meg normális-e,hogy ilyen sokáig vérzek,de mindent rendben talált,azt mondta ez még belefér.
2010. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom....

Nekem a műtét után még 2 hétig volt vérezgetésem.


Jobbulást kívánok Neked!

2010. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!