Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért negatív a teszt? Sikerül...

Miért negatív a teszt? Sikerült vagy nem? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam tesztet és negatív. De Okt 4.én volt meg utoljára ezért tegnap elmentem orvoshoz ez írta a leletre:

Kp. vag. portio folytatásában rendesnél nagyobb puhább gravid jellegű uterus, szabad környezet és kismedence. Zárt méhszáj

UH. 16mm endometrium gestacios gyűrű sejthető.

2 hét múlva vissza kell mennem. Most nem tudom mi van ha sikerült akkor a teszt miért negatív?(Egyébként PCOS vagyok de szedem a meforalt)


2010. nov. 30. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az orvos nem mondta hogy terhes vagy? Egyáltalán mit mondott? Mert a leleted alapján én úgy gondolom hogy babát vársz! :)
2010. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Annyit mondta, hogy lát valamit....

Mivel SZTK-s rendelésen voltam ott ahol Ő van csak egy régi UH van és a terhesgondozóban van a hipper szuper új gép oda kell majd vissza mennem 2 hét múlva. Az még olyan messze van és ez a bizonytalanság…..:(

2010. nov. 30. 13:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Szerintem tuti babád lesz! Szorítok neked nagyon!!!
2010. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez bizony babás lelet!:) nyugi......ha azzal az őskövülettel látott valamit akkor az ott is van!:) GRATULÁLOK!(halkan!) :)
2010. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lelet szerint látott terhességre utaló jeleket,csak még nagyon korai terhesség lehet,ezért kell majd 2 hét múlva visszamenned.
2010. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon reménykedem.

Szerencsére nagyon jó orvos elég tapasztalt. De az a fránya teszt. Minek kellet megcsinálnom:(

2010. nov. 30. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok! :) Csinálj egy másik tesztet, de reggeli első vizeletből és a használati utasítás szerint csináld!
2010. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Reggeli elsőből csináltam ráadásul gabrielt.
2010. nov. 30. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a fura az egészben, hogyha Okt. 4-én jött meg utoljára, akkor azért már látni kéne valamit, hiszen ez majdnem 2 hónapos terhesség a naptár szerint.

Én számolok rosszul??

2010. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
PCO-m van elég rendszeretelen a vérzésem. az első baba is csak gyogyszerrel sikerült. Akkor duphastont+clostit szedtem és így is a 26. napon volt a pém.
2010. nov. 30. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!