Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem legelején nagyon...

Terhességem legelején nagyon beteg lettem, talán 2-3 nap egymás után megittam reggelente 1-1 aspyrin+c pezsgőt. Az volt a betegtájékoztatóban hogy az utolsó harmadban nem lehet csak. Ettől ugye nem lehet bajom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem nem lett bajotok de én úgy tudom,h. ezeket nem szabad szedni egyáltalán nem csak az utolsó harmadban.

Általában azért nem olyan durva gyógyszerek ezek, jót biztosan nem tesz de nem is feltétlenül ártalmas. Kerülni kell a használatát az tuti.

Ne aggódj, nem lesz baj!

2009. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz baja ettől a babónak. Amúgy nagyon sok minden egyéb van, amit tiltanak helyenként, mégis alkalmazzák kismamák és semmi baj nem lesz (ezalatt akár a hajfestésre is gondolhatunk). Bár azt hiszem az is lényeges lehet, hogy a "terhességem legelején" az pontosan hányadik hét.

Amúgy kérdezz rá a dokinál is nyugodtan, ha mész hozzá. Talán ő pontosabb választ tudna erre adni. Minden jót!

20 hetes kismami

2009. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

HAjfesték,hm...Azért tiltják ugye,mert azt mondják a gőze árt a babának.

Én fodrász vagyok és a dokim szerint addig dolgozhatok amig bírom,csak szellőztessek sűrűn.Akkor mi is van?4-6hetente a festés árt,ha mindennap szívod már megszoktad?

Orvosa válogtja.Sajnos...

Én azért már nem fogok festeni,dauerolni csak amig meg nem jön a segítségem.(jövőhét közepe)

5 hetes babás

2009. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg így van, orvosa válogatja. Sok nő festeti végig, jár szoliba meg hasonlók és semmi baja sem lesz a babának. Viszont általában azt lehet hallani, hogy ezek ártalmas dolgok. Én sem értem, hogy akkor ez most mi. Talán valakinél árthat, valakinél nem. Talán valakinél árt egy bizonyos gyógyszer szedése, másnak nem. Mindenesetre annyi minden éri a kismamákat a 9 hónap alatt, hogy ha a babának baja lesz, több mindenre rá lehetne fogni.

Kedves kérdező: mindenesetre ha legközelebb gyógyyszeres kezelésre szorulsz, előtte mindenféleképpen kérj a dokidtól tanácsot!

A 20 hetes kismami

2009. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!