Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhlepény a hátsó falon...

A méhlepény a hátsó falon mélyen tapad. Lehet így házaséletet élni?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok, tegnap voltam uh-n. Eddig teljesen fedte a belső éhszájat, és el voltunk tiltva egymástól. Tegnap viszont annyira örültem a változásnak ,hogy elfelejtettem megkérdezni az orvosomat. Szerintetek szabad a pálya, vagy inkább még várjunk?
2010. dec. 1. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel a dokidat, ennyit megér a biztonság
2010. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel elutazott síelni. :(
2010. dec. 1. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fedi a belső méhszájat teljesen:S Azt mondta a dokim, hogy még arrébb megy, most vagyunk 10+4 hetesek..neked mikor ment arrébb? Bocsi, a kérdésedre nem tudok válaszolni...

Amúgy érdekes, mert nekünk a doki azt mondta, hogy óvatosan mehet a házasélet...bár én nem merek...

2010. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kár. Én biztos nem merném így bevállalni. Nem tudom, egy sztk-s orvos nem tud megnézni esetleg? Bár gondolom nem hetekig síel, akár meg is várhatnátok. Én óvatos duhaj vagyok.
2010. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

12 hetesen még teljesen fedte a méhszájat, most, 4 héttel később már a hátsó falon mélyen tapad. Azt mondta tegnap, hogy már nincs rajta a méhszájon, de azért még most sem tökéletes az elhelyezkedése.

2 hét múlva megyek újra a 18 hetesre, akkor kezd Ő is.

Nekem nem okoz problémát a szex hiánya, azt sem tudom már milyen is volt. De a párom már kész van teljesen, hiába alkalmazok nála alternatív megoldásokat.

2010. dec. 1. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!