Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön volt mintavételem,...

Csütörtökön volt mintavételem, azt mondták jövő hét péntek, azutáni hétfő körül lesz eredmény, de ha gáz van, előbb felhívnak vagy megvárják, hogy érdeklődjek? Ha baj lenne, előbb szólnának?

Figyelt kérdés
Ezt sajna nem mondták.
2009. jan. 17. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen mintavétel?
2009. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen mintavételed volt? Miért vették? Nem írtál konkrétumot!

Általában ha baj van ,különösen ha van saját orvosod, értesíteni fognak.

2009. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lepényből vettek mintát, alacsony afp miatt.
2009. jan. 17. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyire volt alacsony az afp?

Nekem is alacsony volt, bár én határértéken belül voltam.

Ne ijedj meg,a legtöbb afp vizsgálat rosszul sikerül, vannak olyan országok, ahol pont ezért már nem is alkalmazzák!

A lepény vizsgálat miatt szerintem nyugodtan érdeklődj!!

Én biztos odatelefonálnék!

2009. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hívnak föl....:(Te érdeklődj.Igaz nekem telefonon nem akartak felvilágosítást adni!

2009. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy ha gond van akkor egy héten belül felhívnak. Első körben gép számolja a kromoszómákat. Ha gond van akkor újra vesznek mintát, és azt már ember elemzi. A második ember által végezett vizsgálatot fogadják el véglegesnek. (bár a gép ritkán szokott tévedni)
2009. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!