Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen, kedden...

Szunyabt kérdése:

6 hetes terhesen, kedden vérezni kezdtem, az orvos duphastont írt fel, mára csökkent a vér mennyisége de még mindig van. Lehet hogy még megvan a baba, olyan volt mint amikor menstruálok a mennyisége, a görcsök nem voltak olyan erősek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem voltam így,de az egyik munkatársam igen.

Már lemondott a babáról,az orvos sem biztatta.De mégis további probléma mentes terhesség után megszülte a lányát.

Remélem neked is szerencséd lesz!

2010. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen én is remélem hogy szerencsénk lesz a picivel...
2010. dec. 3. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, de én is úgyan így jártam év elején és sajnos mire visszamentem a dokihoz már nem volt meg, kilökődött. Rá 5 hónapra újra babás lettem, viszont ott a 10. héten műtöttek, mert elhalt. Sajnos az óta nem estem újra teherbe, de nagyon szeretnénk már babát.

Remélem, h Te nem jársz úgy mint én! Szúrkolok neked és feltétlen írd meg, h mi lett Veletek!

2010. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elkeserítelek a válaszommal, de tapasztalatot mondok. Persze nem MINDEN eset ilyen. Nálunk megtörtént...

Ha mégis elmegy a baba, ne bánkódj nagyon, mert valószínűleg beteg baba lett volna...

A sógornőm gyógyszeresen, nagyon sok nehézség(sokféle gyógyszer) árán megtartatta a babát és beteg a kicsi.

Azért remélem, hogy neked megmarad a baba, tekintve azt, hogy vannak nők, akiknek menstruáció szerű vérzésük van az első trimeszterben.

Mindenkinek egészséges picit kívánok!

7 hetes kismami

2010. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt vérzésem, 8 hetesen. Hazaértem a munkából, éreztem, hogy valami nem stimmel, és ömlött belőlem a vér. Nem tartott sokáig, kb 5 perc volt, de én teljessen elkeseredtem, hogy elvesztem a babámat. Rohantunk az ügyeletre, nem UH-ztak meg, csak másnap, ahol mondták, hogy a babával minden rendben van, hematóma (bevérzés) alakult ki. Duphastont kaptam én is, napi 2*1-et kellett bevennem, 12. hétig. Ez idő alatt többször is volt barna folyásom, néha pár csepp vér, ami azért volt mert a hematóma ürült ki a szervezetemből. Most 14 hetes vagyok, a 12. heti Genetikai UH-n minden rendben volt a picimmel. :) (Remélem továbbra is így marad.) Drukkolok, hogy neked is "csak" a hematóma ürüljön ki! Boldog babavárást, és ne aggódj, az soha nem tesz jót!

2010. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szerdán megírom mi volt a dokinál.

Kicsit azért még reménykedek, hátha. :-(

2010. dec. 3. 20:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajna nem maradt meg a baba, sima menstruációként zajlott le a dolog. Mintha csak késett volna 2 hetet. Majd januárban újra megpróbáljuk, ez ad erőt. Jó babavárást és bolodog karácsonyt mindenkinek!
2010. dec. 8. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!