Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? NST-n többször...

Ez normális? NST-n többször 100 fölé is ment a méhösszehúzódásokat mérő, de alig éreztem belőle valamit, úgy értem nem fájt, csak éreztem, hogy húzódik.

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert gondolom ez még nem az igazi fájásod. Az igazit már fogod érezni :D
2010. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na közben én is erre a következtetésre jutottam :)

ezek a kiemelkedő méhösszehúzódások pont akkor voltak amikor a picúr mozdult egy jó nagyot.

köszi, hogy válaszoltál.

2010. dec. 3. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a második gyerekemnél jártam úgy,hogy beültem NST-re. jó nagy hullámaim voltak. Kérdezte a szülésznő, hogy nem érzek fájásokat. Én mondtam,hogy nem. Azért felkisért a dokihoz, megvizsgált és megállapította,hogy ebből baba lesz. Az nap délutánra meg is szültem.
2010. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ctg/nst vizsgálaton, a 38. héten 127 volt a legmagasabb érték, nem fájt. Szülésnél viszont ekkor már csorgott a könnyem, de nem a méhösszehúzódás fájt igazán a vajúdáskor, hanem a mellé társuló mensis fájdalom, ami a mensinél 20x erősebb volt.

Szóval most még nem baj, hogy nem fáj, sőt az a jó.

2010. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 3. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!