Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem korai még? 18. hétbe...

Nem korai még? 18. hétbe léptem tegnap és azt hiszem tegnap éreztem először haskeményedést. Fájni nem fájt, csak olyan fura feszítő érzés volt a méhemnél és kemény volt egy kicsit. Szerintetek aggódjak?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy össze függ-e vele de nektek ennyi idősen volt szemérem tájéki, hüvely körüli fájdalom?

Most már kicsit félek, hogy ez nem normális.


2010. dec. 3. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, de szedj magnéziumot, és ha továbbra is fennáll, szólj azért a dokidnak.
2010. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 11hetes terhes vagyok és már a 7héttől keményedek sok pihenés és magnézium,de dokinak emlitsd meg!Én magnerotot szedek doki mondta!
2010. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 20. héttől keményedek, (szex közben mindig, meg van hogy amúgy is) volt, hogy 1 nap kb 20x éreztem. szedtem magnéziumot (panangin 3x2), mostanában nem érzem csak napi 1-2x.
2010. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!