Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a terhesség biztos jelei?

Mik a terhesség biztos jelei?

Figyelt kérdés
Terhességre utalhat a minden nap este jelentkező torok égés?Mindig éjszaka jön elő.Marja a sav a toromat.3hónapos baba anyukája
2010. dec. 3. 23:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Válaszoltak is.


Amúgy meg: [link]

2010. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyiféle tünet van.Előfordulhat, hogy nálad így jelentkezik-ki merné biztosra állítani, hogy terhes vagy,vagy az ellenkezőjét?Én még nem hallottam, ilyet, de attól még lehet.Annyira más a mostani terhességem, az előzőhöz képest, hogy ajaj.Azt is olvastam, hogy kora terhességnél, még nem nagyon van tünet.Erre én kb. a fogantatástól számolva az első héten olyan szagérzékeny lettem, hogy biztos voltam benne...szóval lehetsz tehes, de a nagy átlag csak tényleg az utolsó harmadban szenved ettől.
2010. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Senki sem mondta, hogy bunkó vagy... Atyaég, micsoda szókincs... Legalább a szavak jelentésével tisztában vagy? Ha már azt nem tudod, hogy mikor vagy terhes...
2010. dec. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető hogy kicsit nyitva van a gyomoszájad és azért érzed a savat a torkodban. Bár sosem lehet tudni az ember olvasott itt sok furcsa tünetet ami után végülis terhes volt aillető.

Szerintem csinálj egy tesztet! Nem lehet hogy valamilyen ételtől van?

2010. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán sok a gyomorsavad és marja a torkodat. Próbálj odafigyelni az étkezésedre és igyál lúgos vizet!
2010. dec. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Anno mikor babás lettem (még nem is tudtam róla) mensi előtt 1 héttel folyton fent volt a savam!

Nem is értettem,hogy miért,hisz soha nem volt gond a savammal! Utólag rájöttem,hogy ez egy tünet volt!

De az a biztos ha tesztelsz!

2010. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj,ha nem írnád,hogy van már egy gyereked,azt hinném,hogy egy felelőtlen tini vagy.

Már önmagán a kérdésen is jót mosolyogtam:BIZTOS jele????A két csík,de még az sem biztos minden esetben.És nem kell megsértődni a válaszokon.Értelmes kérdést kell feltenni,és ennyi.

2010. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!