Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jaj lányok ugy el vagyok...

Jaj lányok ugy el vagyok keseredve. Tudtok nekem valami okosat mondani? Történt ár valkivel hasonló?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken volt 3 pozitiv tesztem,meg sem jött 28 naposak a ciklusaim,nem is volt gond egész héten,tegnap este el kezdtem vérezni.elmentünk az ügyeletre és az orvos azt mondta hogy zárt a méhszájam de ez egy kezdődő menstruáció,és ha jobban vézek mármint darabos vagy ilyesmi akkor menjek vissza.azt elfelejtettem hogy csütörtökön voltam orvosnál és mondta hogy igen ez terhesség csak még pici és nem lát semmit és hogy a nyálkahártya megvan vastagodva.most irtak fel gyógyszert és csütörtökön megyek vissza hogy megnézzék hogy mi van.
2010. dec. 4. 09:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
hát ha továbra is vérzel főkép ha darabos akkor szerintem nem marad meg,sima vérzés mellett szerintem még mermaradhat,keresztanyám is 5 hónapos terhes volt mikor rájött hogy gyereket várt,mert addig vérzett
2010. dec. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul irtam a vérzésem nem darabos,ezt csak az orvos mondta hogyha darabos menjek vissza,de nem az hanem olyan mint egy rendes menstruáció
2010. dec. 4. 09:52
 3/24 anonim ***** válasza:

Nekem az első hónapban rendesen megjött és mégis itt a baba a pocimban.Ne add fel és ha esetleg jobban véreznél azonnal be az ügyeletre.

33hkm

2010. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarlak elkeseríteni, de nálam ugyan ez volt, megcsináltam a tesztet pozitív volt, rá 3 napra elkezdtem barnázni, és rá 2 napra megjött, visszamentem az orvoshoz, és közölte, h elhalt a terhesség. Remélem nálad nem így lesz, drukkolok!
2010. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az este azt mondta a doki hogy zárt a méhszáj tehát a vérzés nem vetélés hanem kezdődő menstruáció.hát most már ign menstruáció de hát ez hogy lehet?
2010. dec. 4. 11:48
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem is ugyanigy kezdodott, avval a kulonbseggel, hogy gyerekokolnyi alvadt verdarabok potyogtak belolem. mindenki azt mondta hogy tuti elveteltem vagy fogok. nos... bar sok problemam volt az elmult idoszakban de 27+5 naposak vagyunk! fel a fejjel es bizz abban a kis eletben!!
2010. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Annyira reménykedem,és a férjem mondja hogy optimista legyek és még ne könyveljek el semmit.Csak nem értem hogy ilyen egyáltlán létezik.A terhes tüneteid neked ugyanigy megvoltak,és nálad hogyan kezdődőtt?
2010. dec. 4. 13:27
 8/24 anonim ***** válasza:
Amég nincs derékfájás illetve hasgörcs, elvileg nincs baj, de ha már az is jelentkezik és erősödik a vérzés, akkor az utalhat a kinyílt méhszájra, ami viszont vetélés lesz.
2010. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
12.20-as vagyok. ha engem kerdezel hogy hogy volt, akkor a verzes spontan megszunt. avval hogy derekfajas??? nem tudok mit kezdeni, mert nekem az elejetol van. gorcseim is voltak de nem nagyok inkabb olyan mensi szeru, mint amikor megakar jonni. de a verzesre visszaterve, nekem kb 4*-5* volt es csak annyit mondtak pihenjek es ne emeljek nehezet.ha darabos is akkor sem biztos hogy elhalt a terhesseg. nekem is eloszor azt mondtak hogy tuti elvetelem, es itt vagyunk. en is minden alkalommal mar elvesztettem a hitem, de a parom mondogatta hogy fel a fejjel. szoval elore!!! es csak pozitivan!! hidd el hogy en sok mindenen mentem es megyek keresztul ezert a babaert. ha gondolod irj privit es beszelgethetunk is. amugy milyen gyogyszert kaptal a dokitol???
2010. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
irtam privátot 12.20
2010. dec. 4. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!