Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 19 hetes pocakos és...

Ma vagyok 19 hetes pocakos és 2 hete már éreztem mocorgást 2napig azóta semmit. Nincs baja a babámnak ugye? Majd csak 26-án megyek uh-ra de addig, h tudnám mozgásra bírni a babómat, hogy érezzem?

Figyelt kérdés
Lehet most sokan kinevetnek vagy hülyének néznek.
2009. jan. 18. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs baja, és nem kell állandóan mozognia. akkor mozdul meg, amikor a baba szervezete "próbálgatja" az izmokat.
2009. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az 1. válaszoló írta, arról nem is beszélve, hogy mozog ő, csak még akkora helye van, hogy nem mindig érzed! Majd ha nagyobb lesz! Akkor aztán hujuj!
2009. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés sok kismamát foglalkoztat így a te korodban (már egy ideje olvasgatok itt). Ki nem nevet ezért senki! Természetes, hogy aggódsz. Baj az nincs, csak mert most nem érzed. Én úgy 2-3 hete érzem és nekem is vannak napok, amikor gyengébben vagy egyáltalán nem. Én az időre is szoktam fogni. Persze attól is függ, hogy érzed e, hogy hogyan fekszik, hol tapadt meg a placenta, van e kis fölös a pocidon. Meg egyáltalán, ez egyénfüggő. Állítólag majd lesznek olyan napok, amikor azt kívánod, hogy egy picit álljon le. :) Minden jót!

20 hetes kismami

2009. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!