Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok.2...

32 hetes terhes vagyok.2 napja epegörcsöm volt, ami azóta is fájdogál, de elviselhetően. Ez mitől van? és van-e valami természetes gyógymód, amitől ez elmúlna.

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Epe köved lehet, ha mész legközelebb ultrahangra, kérd meg a dokit mézzeeg az epéd. Ilyenkor a kő elzárja az rost, ezért görcsöl, de be is gyulladhat. Ne egyél uborkát, tojást, zsírt olajat, semmi formában, ezek okoznak görcsöt. Sajna erre gyógyszer nincs. Olivaolajat javasolták nekem, napi 1 evőkanállal egyek meg natúrba, de akkora kövem volt mint 1 dió, ki kellett venni az epém, teljesen elzárta a vezetéket, begyulladt, sárgaságot is lehet kapni tőle. Tudom, nagyon tud fájni. Vannak epehajtó teák, de terhesen nem lehet inni.
2010. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a gond,hogy terhesen nem lehet rá semmit szedni,pedig vannak rá megfelelő gyógyszerek,mindre rá van írva,hogy terhesen ne!!Nekem is az elején begyulladt az epém,kövem nincs,de ha ecetes uborkát eszem vagy tojást,akkor annyi,rögtön begyullad és egész nap nem tudok tőle semmit csinálni.Ezt csak úgy tudod elkerülni,ha már kitapasztaltad,nálad mely ételek vátják ki,és azt nem eszed meg.Meg kellene nézetni hogy van-e köved.
2010. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!