Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 1 hetet késik a menses,...

Ha 1 hetet késik a menses, teszteltem, halványan pozitiv a terhességi teszt, másnap mégis megjött. Ezt spontán vetélésnek hivják?

Figyelt kérdés

Vagy csak annyi, hogy késett??? Illetve nekem már kettő ilyen is volt az utóbbi hat hónapban. Egyszer 4 napot, egyszer megy egy hetet késett, mind a kétszer halványan pozitiv a teszt, utána mégis megjön.

Szedjek valamit,hogy megmaradjon a terhesség?homeopátiát, teát? köszi a válaszokat mindenkinek


2010. dec. 5. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem menj el dokihoz kivizsgálásra, ha kétszer is előfordult. lehet, hogy hormonpótlásra van szükséged - de persze ezt a doki sokkal jobban fogja tudni, itt mi csak tippeket tudunk adni.

amúgy palástfű segíthet a progeszteron-ösztrogén szint beállításában, de ne orvos HELYETT idd, hanem kiegészítő megoldásként.

2010. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. Voltam ezzel orvosnál, elvileg a progeszteronom 1,2 a ciklus 3. napján, ami nem annyira alacsony, azt mondta. Mivel a peteérésem a 21.napon volt ezért a következő mensesnél kell Clostyt szednem, hogy a peteérést előrébb hozzuk. Ha persze addigra nem leszek terhes. Engem igazán az érdekelne, ha közben mégis terhes leszek, akkor megint elmehet a baba? Vagy van valami vitamin, vagy homeo, ami segíthet,hogy megerősödjek?
2010. dec. 5. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

azt is mondtad neki, hogy kétszer is volt + teszted, de mégis megjött?

mindenesetre a palástfű megér egy próbát szerintem, vetélés ellen (is) ajánlják, keress rá. Bár én ragaszkodnék a helyedben egy alapos kivizsgáláshoz, valami oka biztosan van, ha nem marad meg a baba, és ha megtalálják, legalább tudnak tenni ellene valamit.

2010. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jadwiga ***** válasza:
Femibion 800-t már előtte lehet szedni, ha terhesvitamint keresel. Kicsit drágább mint a többi, de jó! Egyszer nekem is úgy ment el, mint írtad. Az apánál is lehet baj, nálunk ez volt...
2010. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem jól tudom, de az apánál van baj, akkor egyáltalán nem lehetek terhes. Nem? Nem az van, hogy van egy pozitiv teszt, és utána elmegy a baba. Ebből gondolom,hogy velem van baj, a doki szerint egy picit alacsony a prog. szintem.
2010. dec. 6. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:

ugyanúgy lehet az apával is baj, nem csak az anyával, és mégis létrejöhet a terhesség, csak nem fejlődik, elhal, kilökődik. ezt így nem lehet megmondani szerintem.

az alacsony progi szinttel szerintem kellene valamit kezdeni, én még mindig azt mondom, hogy orvos és alapos kivizsgálás. a többi homeos cucc meg csak támogatásnak.

2010. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jadwiga ***** válasza:
Férjem urológiai műtét előtt állt, és nagyon próbálkoztunk, hátha soha többé nem lehet gyermekünk. Össze is jött, de csak addig, hogy 4 napot késett a mensim. Minden terhestünet megvolt, ez egy szörnyű érzés. Totál letörtem. De most 12 hetes már a baba, egy évvel a műtétje után, úgyhogy nem panaszkodom.
2010. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!