Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol van jó babanagyker? Vagy...

Hol van jó babanagyker? Vagy akár webáruház? Jó tapasztalat bármelyikről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
teszvesz.hu :) nincs értelme baromi sok pénzt költeni, venni 3-4 hónapra vadiúj csilivili cuccokat, úgyis kinövi... a méregdrága babakocsidról meg kiderül, hogy csak a liftbe nem fér be, meg képtelenség megemelni gyerekkel együtt, hogy felszállj vele járműre, vagy hogy felvidd a lépcsőn...
2010. dec. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2010. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, a kérdés szerintem nem ez volt. Amúgy én pl csillivilli új cuccokat fogok vásárolni,ugyanis nem pár hónapra és egy gyerekre tervezek, hanem legalább kettőre..


[link]

Nemsoká megyünk hozzájuk szerintem,még elcsípni az akciót:)

[link]

Meg ezzel is szemezgettem...

2010. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ez volt a kérdés... :)

Mi az elefániban voltunk, nagyon jó dolgok vannak, nem túl drága, nagy a választék, segítőkészek, és már első alkalommal kaptunk egy 10% kedvezményre jogosító törzsvásárlói kártyát. Úgyhogy vettünk csili vili babakocsit, és csili vili ágyneműgarnitúrát. A babakocsit lemértük, úgyhogy befér a liftbe is, sok ész nem kell hozzá, hogy praktikusan összeválogass jó dolgokat. Amúgy a [link] is nagyon jó, ott veszünk akciósan matracot és pelenkázó lapot is.

2010. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, mindet megnézem! Ami meg a csillivilli cuccokat illeti... :) Aki ahogy jól érzi magát, én pl. tudom, hogy a babakocsin nem vagyok hajlandó spórolni, mert 4 évig főállású bébiszitterként dolgoztam, és tudom, mi az a rossz-olcsó-gagyi babakocsi... a teszvesz-hez meg nincs türelmem... :(
2010. dec. 6. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát mi mindent vadonat újonnan vettünk és a férjem a majdnem legdrágább babakocsit válaszotta, de azt azért nem vettük meg, mert szerintem kicsi volt az ülőfelülete :)) (stokke) Nem bántam meg a csili-vili dolgokat, hiszen talán a 2. babánk is tudja majd használni őket.


Most 17 hós a gyerkőcöm, viszont játékokból látogatom az aukciós oldalakat, mert arra azt mondom nem kell vadonat újnak lennie, hiszen 5 percnél tovább egyik sincs a kezében.. :)


Az elefáni babadiszkontot én is ajánlom, vettünk ott pár kiegészítő dolgot.. vagy a minimanó is elég klassz.

Ezek Bp-i üzletek, nem tudom hol keresel?!

2010. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Keves Első!

Valóban nem ez volt a kérdés! És látod senkinek nem is volt hasonló véleménye. Én nem értem miért kell ilyennek lenni.

No mindegy.

Aki amilyet akar, olyat vesz. Én pl közép/felső kategóriás babakocsit választottam, és nem bántam meg, több részes, mindig az adott életkorhoz igazodik. Valóban szervezés kérdése az egész, hogy milyet veszel és hogy ne utólag derüljön ki hogy nem felel meg. Nekünk szempont volt, hogy kicsire lehessen csukni és beférjen a kocsiban.

A lényeg.

Babaholmiolcson.hu (már más is írta)

Neobaby.hu

2010. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálam! Bocsi, de tényleg ezzel foglalkozom és a vásárlóim meg vannak szerencsémre elégedve!
2010. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A neobaby-t kijegyzeteltem, elég klassz volt! :) Bp-en vagyunk, itten boltok vagy webáruház érdekel.
2010. dec. 12. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!