Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat e magzat elhalást a...

Okozhat e magzat elhalást a hüvelyi ultrahang?

Figyelt kérdés
Nekem 8 hetesen annyira de annyira fájt a hüvelyi uht.
2010. dec. 6. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! A méhszájad zárt, a magzat környezetével nem érintkezik a szerkezet, elhalást sem okozhat! Lehet, hogy valamilyen fertőzésed van és ezért megváltozott a hüvelyflórád vagy 'csak' a doki volt kicsit durva, esetleg nem tett rá elég zselét... De a babádnak ettől nem lesz baja, az tuti :)
2010. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bajt nem okoz, ha annyira fájt, akkor a doki volt ügyetlen. Én szólnék, ha fájna, mert elvileg nem kellene kis kellemetlenségnél többet érezned.
2010. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fertőzésed van vagy a doki volt béna...mert ennek nem kéne fájjon...soha életemben nem fájt csak kellemetlen.........fura....

De a babának nem okozhat bajt az uh-ng szerintem.

2010. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne okozhat bajt. Valószínűleg tényleg fertőzésed van vagy a doki volt nagyon durva.

Szerencsére az orvosom a hasi ultrahang híve és a terhességem alatt nem vizsgált hüvelyivel, aminek nagyon örülök.

2010. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a kisbabának, nyugi! (ha mégis lenne, 1000%, hogy nem egy hüvelyi ultrahangtól)
2010. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!