Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség, teszt, vagy...

Korai terhesség, teszt, vagy inkább dokihoz menjek? Kérlek adjatok tanácsot bövebben lent:

Figyelt kérdés
Június óta nem szedem a tabit, utánna még kétszer mejött pontosan aztán nem. Doki megvizsgált szeptemberben, azt mondta minden teljesen rendben van, adott folsavat és azt mondta várjunk legalább 6hónapot hogy magától rendezödjön a mensim és ne aggódjak.Az elözö hónapban ittam cickafark teát majd abba hagytam egy hete mert azt hallottam szünetet kell tartani. Elözö hét kedden kezdödött, felment a höm, aztán mensire utaló tüneteim voltak, örültem is hogy végre megjön, de csak reggel töröltem rózsaszínt a vécépapiron és utánna semmi egésznap, másnap reggel egy nagyon pici vér volt, aztán egésznap semmi és este felé igazán véreset töröltem be is tettem tampont mert azt gondoltam hogy megjött, de késöbb teljesen tisztán vettem ki a tampont. Azóta naponta egyszer elöfordul hogy a fehéres folyásban egy nagyon pici vér van, de tényleg pici, inkább rózsaszín egy picit.Sokat szédülök, és émelygek, étvágytalan vagyok, a melleim érezhetöen feszesek, mintha nagyobbak is lennének és a mellbimbóm meg a környéke érzékeny eléggé (pl. fáj ha a kezembe veszem) és van hogy görcsölnek az izmaim - pl. a vádlim ma reggel beállt. Múlt héten volt hogy az alhasam, néha a petefészkeim felé kisugárzott de úgy húzódott...nem görcsölt vészesen mint ahogy mensikor szokott de hogy is mondjam éreztem hogy valami van, és egyfolytában olyan "telt" alhasi érzésem van mintha belülröl nyomna kifele - másképpen nem tudom kifejezni-....Nem tudom hogy érdemes-e egyáltalán tesztelni? Félek is tesztelni mert amikor nem jött meg eleinte akkor nagyon megviseltek a negatív tesztek,teljesen padlón voltam...Most abból indultam ki hogy megfog jönni, de igazán nem vérzek...Tudnátok tanácsot adni?Lehet ez mégis korai terhesség?Csináljak tesztet, ha igen mikor?Nagyon jó lenne egy pár tanács!
2010. dec. 6. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem jobb tudni, hogy mi van? Vegyél egy tesztet, simán lehetsz babás. Én a helyedben már csináltam volna, csalódás ide-vagy oda. Főleg a vérezgetés miatt, mert ha baba van, azonnal doki, ha nincs, akkor csak a szervezeted próbálkozik rendbetenni a dolgokat.
2010. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Eddig azért nem vettem tesztet, mert úgy voltam vele hogy megfog jönni. A párommal úgy egyeztünk meg hogy, szombaton veszünk egy tesztet, de szerintem lehet hogy ma vagyok holnap beszerzek egyet
2010. dec. 6. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne halogasd, holnap reggel teszt, ha pozitív, rögtön doki! A vérezgetés, ha tényleg baba van, lehet rossz jel is akár, ilyenkor a biztonság kedvéért írnak Duphastont vagy Utrogestant. Ami viszont a baba szempontjából akár életmentő is lehet. Kár volna ezt a lehetőséget kihagynod, csak a csalódástól való félelmed miatt. Szurkolok, írd meg, mi volt!
2010. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen tesztelj!
2010. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi egy éve próbálkoztunk a babóval,és már én sem szívesen teszteltem,mindig féltem a csalódástól,de mivel nem jött meg a múlt hónapban így nehezen,de vártam a hétvégéig,és tegnap megcsináltam mégis egy tesztet,csak úgy kíváncsiságból!!!nagy volt a meglepetés,mert nem számítottam arra,hogy pozitív lesz,de az lett!!!úgyhogy szerintem először tesztelj,aztán ha nem jön meg,eredménytől függetlenül menj el orvoshoz!
2010. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hali..ha valaki olvassa: most délután csináltam tesztet mert már nem tudtam reggelig várni - 25ös votl a teszt- és egyértelmüen negatív lett:( akkor már ne is reménykedjek ugye?
2010. dec. 6. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
én sem bírtam várni másnap reggelig,és nekem délután lett pozi a tesztem
2010. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én reggel csinálnék még egyet, és lehetőleg 10-es érzékenységűt.
2010. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!