Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet enni és inni vérvételek...

Lehet enni és inni vérvételek előtt?

Figyelt kérdés
Most megyek az első vérvételre.
2010. dec. 6. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet!
2010. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor addig koplalok:(
2010. dec. 6. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég, ha éjféltől koplalsz. :)
2010. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Egyedül a cukor terheléses vizsgálat előtt nem szabad enni, a többi vérvétel előtt szabad!!!!!
2010. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb vérvételre éhgyomorra kell menni (kivételek azt hiszem a vírusos meg ilyesmi vérvételek). De tényleg elég 8 órával előtte elkezdeni a koplalást.
2010. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek a 16 hetes vérvételre. Nekem azt mondta a védőnő, hogy nyugodtan ehetek, ihatok előtte. Úgyhogy én fogok. :)
2010. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na most akkor?
2010. dec. 6. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Na,akkor megírom az igazságot :)

Csak akkor kell éhgyomorra menni,ha cukrot is néznek,máskülömben ehetsz,és ihatsz.Nekem egész terhességem alatt csak és kizárólag a cukorterheléskor kell majd éhgyomorra mennem,mákor ehetek-ihatok szerencsére.

2010. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az igazságot!
2010. dec. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!