Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig mozog tegnap+ma valamit...

Alig mozog tegnap+ma valamit a baba, nektek? 38 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Voltam szívhangot nézetni,ott nem mondtak semmit,csak h. majd menjek el UH-ra is :( Remélm nincs baj :-(
2010. dec. 6. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 38 hetes vagyok, nekem napok óta meg sem áll, szinte egyfolytában mozog a babám, de ők sem egyformák. Nem értem, ha szívhangot hallgattak, és hallottátok is, akkor szerintem nagy baj nem lehet, csak lustizik. Megint front van. Remélem minden rendben van.
2010. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is nagyon keveset mozgott tegnap is és eddig ma is. Nem tudom, miért, lehet tényleg front van.

23 hetes

2010. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is már 2napja kevesebbet mozog.Ne izgulj biztosan minden oké!Meg tudod már kevesebb helye is van mozogni!További szép babavárást!35hetes kismami
2010. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 38hetes vagyok, és 2napja az én kislányom is alig-alig mocorog. :( Eddig mindig olyanokat rúgott, hogy majd ki szakadt az oldalam, de pár napja, itt-ott érzem csak. Lehet, hogy beilleszkedtek nem, és kevés a helyük? Vagy ez a fránya idő teszi? Ne aggódj, biztos minden rendben van, nekem legközelebb csak szerdén kell mennem NST-re, de remélem minden okés velünk is. Hamarosan anyukák leszünk, kitartás! :)
2010. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!