Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kiakadtam, olvassa el...

Nagyon kiakadtam, olvassa el az aki Azáliát szed, simán lehet babás mellette?

Figyelt kérdés

Pár napja éreztem, hogy vmi mintha nem stimmelne. Szoptatok még, de már csak este. 1 éves a lányom. Tehát teszteltem egyet. Pozitiv lett, teljesen kiakadtam. Elmentem ma az orvosomhoz, aki javasolta anno hogy kezdjem el ezt szedni, erre megállapította hogy terhes vagyok.6 hetes. És kérdeztem tőle (mivel egyáltalán nem akartunk még második babát se anyagilag se sehogy) hogy ez mégis hogy létezik, és annyit mondott hogy sajnos ez előfordul, minden módszernél van akinél fellép hibaszázalék. Rendesen szedtem, nem hagytam ki és semmi.

Most komolyan, ha az ember nem akar nyakra főre szülni egymás után akkor a megoldás az hogy ne is szexeljen többet? Kicsit ki vagyok borulva, tudom majd megnyugszom és biztos majd megoldjuk valahogy a férjemmel (ab. szóba se jöhet). De ne bízzatok meg ebben a tablettában.


2010. dec. 6. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem csak erre de mindegyik fogamzásgátlóra érvényes. Nagyon nagyon kicsi az esély de mindegyikkel előfordulhat hogy terhes marad mellette az ember lánya. Megtartjátok azért?
2010. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is Azaliát szedtem, és nekem már az elején mondta az orvosom, hogy csak akkor hat, ha naponta többször szoptatok még. Ezért a hozzátáplálás kezdetekor abba is hagytam.
2010. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Néha nekem is az az érzésem, hogy az egyetlen védekezés a kalmopirin a térdek közé...

Pláne amiket itt is olvasok, lásd a te eseted. Ezek után én már nem is tudom mit kezdjek magammal, ha nem akarunk harmadik gyereket egyenlőre... Mert ugye elköthetnek, de mi van, ha 10év múlva meghülyülök... viszont addig meg önmegtartóztatás a para miatt, mert abra menni nnnnnneeeeeeeeeeemmmmmmmm az nem módszer erre:(

Ezek után a spirál és valamilyen foggátló kombinációt kérdezek a dokitól, hátha a két "szuper" módszer elég egy ideig.

(mi sem most akartunk második babát, igaz én nem is bírtam szedni az Azáliát, és egyszer nem védekeztünk rendesen, sebaj 6hét és szülünk:))


Kitartást.

2010. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vicc az hogy a doki hónapokkal ezelőtt azt mondta hogy tutin véd amíg szoptatok. Azt nem mondta hogy ha már csak egyszer kétszer vagy két és félszer szoptatok akkor véd...utána nem...azt mondta tuti
2010. dec. 6. 19:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, megtartjuk nyilván mivel az abortuszt nem bírnám szóba se jöhet, férjem is ellenzi. Na de hiába költ rá az ember lánya, meg igyekszik felelősen gondolkozni stb. erre tessék.
2010. dec. 6. 19:21
 6/7 A kérdező kommentje:
És hát elvileg persze mi is terveztünk volna másodikat de nem MOST és nem így...jaj bocsánat már hogy ennyi részben válaszolok de még mindig nem bírom felfogni.
2010. dec. 6. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Elhiszem, hogy fel vagy háborodva.Én is szoptatok, két hónapos a kislányom, és szedem a gyógyszert.Mi sem tervezünk testvért jó ideig, és köszi, hogy ezt megosztottad velünk.Nekem is csak azt mondta a doki, hogy amíg szoptatok, addig szedhetem, utána át kell térni a sima fog. gátlóra.Én még rendszeresen szoptatok, de azt pl. nem tudtam, hogy mikor nem biztos a védelem.Ez durva!Sajnálom, hogy így jártál, de hidd el, Ti fogtok majd a legjobban örülni a tesónak.És a szerelemgyerekek a legszebbek!
2010. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!