Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki van még áprilisi babája?...

Ki van még áprilisi babája? Hogy fogjátok nevezni?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok?

Mi április 12-re vagyunk kiírva és elég jól viseljük a terhességet együtt!!!:-)


2010. dec. 6. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen az eleje közepe jó a de a végén jönnek majd a szenvedős napok! (január 11 re vagyok kiirva)
2010. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Mi április 19-re vagyunk kiirva.Még nem tudjuk fiu vagy lány.Ha lány lesz akkor a Veronika neve kapja.Ha fiu lesz akkor még egyezkednünk kell a párommal:)
2010. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi ápr. 16-ra vagyunk kiírva. Várom már nagyon. :) Úgy néz ki fiú lesz. :)
2010. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 mendy1025 ***** válasza:
Mi ápr.4-re vagyunk kiírva,második baba,kisfiú lesz,Bence.Az első is fiú, ő 23 hónapos és Bálint. Jól vagyunk,jobb,mint az első terhesség volt.
2010. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én meg április 14 re vagyok ki írva nekem ez a harmadik terhességem és egész jól viselem. az első gyermekem kislány Nórika és 8 éves a második kisfiú ő most karácsony kor lesz 4 éves Robika a ami most lesz az kisfiú és Dávidnak foglyák hívni.22km
2010. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

szia!

Mi most vagyunk 19 hetesek és 5naposak :)

Első babánkat várjuk a párommal és április 27-28-ra vagyok elméletileg kiírva... gyakorlatilag meg változhat szerintem!

Nekem a cicim és a köldököm környéke kezdett el viszketni. A cicimre kenek rávaló krémet a striák miatt.. a köldököm meg nem tudom!de szedjük még a terhes vitamint is( Elevit). Ja és már érzem ha erőteljesen mocorog :) furi de jó érzés..amikor meg nem mozog akkor meg kétségbe vagyok esve hogy baj lehet, de pár nap múlva behozza a lemaradásait :)

Jó babavárást!

Reni

2010. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Reni vagyok!

Nevet még nem nagyon választottunk, mert nem tudjuk még hogy kukis vagy puncis :)

2010. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szija először azt mondták ápr 23, de mivel rendszertelen volt a ciklusom, kiderült egy héttel fiatalabb, így inkább május eleje:) Van már nevünk de még nem tudjuk milyen nemű lesz :)
2010. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Április 17-re vagyunk kiirva, de programozott császár lesz, és kisfiú :-)

Neve még nincsen, sajnos alig van olyan,ami tetszik :-(

2010. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok,Sztem nagyon sok szép név van a magyar eredetű nevek között, persze attól is függ jól hangzik e a vezetéknévvel. :)
2010. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!