Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mosonmagyaróvár, és környékérö...

Mosonmagyaróvár, és környékéröl! Ti fogadtok szülésznőt, vagy orvost?! Fontosnak tartjátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is épp ezen gondolkodom :) Pausch Ildikót nagyon ajánlják, kb 20ezerért vállalja,úgy tudom. Pintér doki nagyon jó orvos, nála 50 ezer a szülés. Még azon is gondolkodtam,hogy dúlát hívok be magammal,az 10 ezer. Végülis ha bármi gond van,akkor mindenképp lesz mellettem orvos,hogy segítsen a légzési technikákban, hogy mikor nyomjak,mikor ne,milyen helyzetben a legjobb, szülés utáni első teendők- ilyesmihez teljesen elég a dúla is (lelki támasznak még jobb is,mint az orvosod).
2010. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is a Pintér a dokim!Teljesen megvagyok vele elégedve!Talán nem fogadunk orvost,annak a babának fizetés nélkül is ki kell jönnie...Mikor szülsz?
2010. dec. 6. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Február 3-at lottózott ki a doki, én valahogy későbbre gondoltam pár nappal. Aztán majd fiam eldönti :)
2010. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én anyum Pintérnél szült. A húgomat biztos, de szerintem minket is:D:D:D Ő nagyon szereti...jelenleg én is kismama vagyok 11+2 hetes, de én már Pesten lakom, nem maradtam otthon...

2010. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Pintér doktor úrhoz járok. Szerintem mi felfogadjuk, meg a Pausch Ildi szülésznőt is. Jobban érzem magam, ha ismerős arcokat látok a szülőszobán.
2010. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!